Książę Harry ma poważny problem. Meghan Markle nie będzie szczęśliwa

Książę Harry ma poważny problem. Meghan Markle nie będzie szczęśliwa Źródło: Fot. YouTube / Funny Actors

Meghan Markle w pięknym stylu wdarła się do rodziny królewskiej. Kobieta z podrzędnej aktorki stała się znaną i szanowaną księżną, której losy śledzi cały świat. Czy cokolwiek może zaburzyć ten piękny obraz? Okazuje się, że istnieje takie ryzyko. Chodzi o wstydliwy problem Harrego.

Meghan Markle ma wszystko - książęcy tytuł, luksusowy apartament, pieniądze, stroje od projektantów oraz dziecko w drodze. Okazuje się, że nie ma jednej, małej rzeczy. Rzeczy, która Harrego może wpędzać w niemałe kompleksy i nic nie da się z tym zrobić - Markle nie ma włosów na głowie swojego męża.

Meghan Markle wyszła za rudego, będzie miała łysego

Świeżo upieczona księżna ponownie stała się mężatką w maju tego roku. Gdy stawała na ślubnym kobiercu, przysięgała miłość i wierność swojemu rudemu wybrankowi. Niestety, wiele wskazuje na to, że już niebawem stanie się ukochaną łysego mężczyzny. Oczywiście miłość pary z całą pewnością jest silniejsza i mocniejsza niż włosy na głowie Harrego, jednak internauci i tutaj znaleźli sobie pole do popisu. Niektórzy zdobyli się nawet na żarty, w których twierdzą, że lepiej jest nie mieć włosów, niż mieć je w rdzawym odcieniu. - I jemu i jej to wyjdzie na dobre. Jak to mówią, nigdy nie ufaj łysemu, bo nie wiesz, czy kiedyś nie był rudy - brzmiał jeden z komentarzy. Problem z wypadaniem włosów u Harrego najprawdopodobniej wiąże się z genetyką, na którą nikt z nas nie ma wpływu. Z podobnym problemem zetknął się bowiem jego rodzony brat William, który dziś włosów na głowie nie ma już prawie wcale. Jest to o tyle zaskakujące, że ich ojciec, mimo sędziwego wieku, wciąż cieszy się bujną czupryną. Czyżby problem z owłosieniem leżał po strony księżnej Diany? Tego się już nie dowiemy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kontrowersyjna pocztówka świąteczna

Spekulacje na temat wypadających włosów Harrego pojawiły się po publikacji zdjęcia księcia oraz jego żony. Para pozuje na nim tyłem, a główne skrzypce odgrywają tam spektakularne fajerwerki. Chociaż zakochani przytulają się ubrani w swoje ślubne stroje, to największą uwagę przykuwa tak zwane "gniazdo" na głowie Harrego. Pozowanie tyłem nie było w tym przypadku zbyt korzystnym rozwiązaniem dla monarchy. Zdjęcie w zaskakującym tempie obiegło media na całym świecie, a spekulacje dotyczące tego, kiedy Harry pozostanie zupełnie łysy, trwają w najlepsze. Czy Meghan się tego nie przestraszy? Meghan MarkleZOBACZ TAKŻE:
  1. Ojciec upokorzył Meghan Markle. Wielka tragedia na brytyjskim dworze
  2. Psy czekały całą noc na właściciela. Gdy usłyszycie zakończenie historii, rozpłaczecie się
  3. Co na to Ziobro?! Wstrząsający sekret Beaty Tyszkiewicz
  4. Nie poszedł nawet do totalizatora… Dostał od Lotto gigantyczne pieniądze, jest nowa gra
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News