Meghan Markle, od kiedy weszła do rodziny królewskiej, nieustannie popełnia jakieś gafy. Podczas gdy cały świat plotkuje na temat łamanego przez nią protokołu, na jaw wyszła kontrowersyjna reklama której twarzą została świeżo upieczona księżna. To prawdziwy wstyd dla pozornie nienagannego wizerunku pałacu Buckingham.

Meghan Markle i jej ślub z księciem Harrym stał się wydarzeniem na skalę światową. Z tej okazji powstało wiele okazjonalnych gadżetów, takich jak koszulki, ręczniki, czy okolicznościowe pocztówki i plakaty. Niestety, zabrakło też kontrowersyjnych i przykrych dla przyszłej mamy pamiątek.

Meghan Markle została twarzą prezerwatyw

Nowa księżna stała się postacią o której mówi cały świat. Na jej błyskawicznej karierze postanowili zarobić przedsiębiorcy, którzy nie boją się kontrowersyjnych rozwiązań. Jeden z nich postanowił stworzyć prezerwatywy, na których widnieje twarz Meghan Markle. To prawdziwy szok dla Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim skandal dla całej rodziny królewskiej.

Na prezerwatywie widnieje napis „This condom really suits me”, co w tłumaczeniu na polski oznacza „Ta prezerwatywa naprawdę mi pasuje”. Słowo suits jest analogią do serialu w którym Meghan grała, zanim została żoną księcia Harrego.

Ta trudna sytuacja z całą pewnością nie sprzyja kobiecie, która lada chwila ma zostać mamą. Stres to ostatnie czego potrzeba ciężarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]

Skandal goni skandal. Pałac jest na skraju upadku?

To nie pierwsza skandalizująca sytuacja z Meghan Markle na czele. Kobieta bardzo często dopuszczała się łamania etykiety królewskiej, która w szczególny sposób jest pilnowana przez królową Elżbietę II. Świeżo upieczona księżna pojawiała się już na dyplomatycznych spotkaniach z komórką w ręku, a także sama za sobą zamykała drzwi od auta, co jest zakazane przez protokół.

Żona księcia Harrego nie jest jednak pierwszą kobietą która niesie skandal w rodzinie królewskiej. Bez echa nie obył się również rozwód księżnej Diany i księcia Karola, obecność Kamili w pałacu Buckingham, opublikowane w mediach półnagie zdjęcia księżnej Kate, a także sprawa amerykańskiej rozwódki, która stała się powodem abdykacji króla Edwarda.

Jak widać wszystko zostaje w rodzinie.

Megan Markle
Fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kożuchowska boleśnie upokorzona. Jest pośmiewiskiem w całym kraju
  2. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  3. Karol nigdy jej tego nie wybaczył. Księżna Diana publicznie go upokorzyła i zdeptała ego
  4. Próbowali to wyciszyć! Ujawniono wstrząsające kulisy wypadku limuzyny prezesa TVP
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?

Meghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustają