Meghan Markle, księżna Sussex, od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jej związek z wnukiem królowej Elżbiety II, Harrym, skrupulatnie śledzą paparazzi i media. Najnowsza członkini rodziny królewskiej szybko więc pożałowała swojej ostatniej decyzji.

Meghan Markle do sławy i stałej uwagi mediów zdążyła przywyknąć już dawno. Jako aktorka w USA zdobyła całkiem sporą sławę i, jak można się domyślić, paparazzi nie odstępowali jej na krok.

Wejście w skład rodziny królewskiej spowodowało jednak coś, czego z pewnością się nie spodziewała. Nie dość, że jawne stały się jej zatargi z liczną rodziną, szczególnie z ojcem, to fotografowie i komentatorzy jeszcze bardziej grzebią w jej życiu prywatnym.

Amerykanka jest przecież wewnątrz kręgu panującego nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w innych krajach Wspólnoty Narodów, w których monarchia nadal cieszy się sporym poparciem. Niedawno do tematów, którymi interesują się poddani, doszła jej potwierdzona przez oficjalnie źródła ciąża.

Meghan Markle zaszła w ciążę

Musi być to doprawdy dziwne uczucie, gdy miliony osób na świecie żywo interesuje się twoją seksualnością. Niestety przez to przechodzić muszą księżne i królowe, które świadomie godzą się na narzucone wraz z tytułem obowiązki.

 

Rodzenie następców tronu jest jednym z najważniejszych z nich. Ciąża w rodzinie królewskiej, a następnie narodziny „royal baby” są wydarzeniami szeroko komentowanymi w mediach. Nic dziwnego więc, że podana w poniedziałek informacja o ciąży Meghan Markle poruszyła tyle osób.

Obecnie para książęca przebywa w Sydney, gdzie entuzjazm związany z przyjazdem pary książęcej jest ogromny. Gdy wieść rozeszła się, wszystkie oczy zwrócone były na brzuch Meghan. Dodatkowo księżna znacznie ułatwiła to zadanie, zakładając na siebie dopasowaną sukienkę, czego szybko pożałowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oto pałac, który Meghan Markle dzieli z księżniczką Eugenią [ZDJĘCIA]

Księżna szybko pożałowała tej decyzji

Choć życie księżniczki może wydawać się proste, łatwe i przyjemne, jest to stereotyp całkowicie mylny. Koronowane głowy muszą bardzo dbać o swój wizerunek, cały czas reprezentować rodzinę i państwo oraz zachowywać się w sposób nienaganny.

Sytuacja Meghan jest jeszcze trudniejsza. Zanim została księżną, była już znaną aktorką, a media traktują jej nową rolę jako znakomity dodatek do celebryckiego życia. Na każdym kroku czyhają na nią paparazzi, stacje telewizyjne i radiowe, szczególnie publiczne non-stop informują o jej życiu prywatnym, a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ciążą, która będzie jedynie potęgować zainteresowanie.

W tym wszystkim z pewnością nie pomagają jej problemy rodzinne, których głównym prowodyrem wydaje się być jej ojciec. Znienawidzony przez nią mężczyzna za pomocą amerykańskich mediów próbuje na nią wpływać, podobnie jak część rodziny. Mimo fatalnych stosunków z córką nie ma oporów, by zarabiać na tym, że jego latorośl została brytyjską księżną.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przełomowe wyznanie Boczka z Kiepskich. Aktor nie wytrzymał
  2. Nie żyje menadżer największych sław! Nie miał nawet 40 lat
  3. Korzystasz z telefonu komórkowego? Dorobisz się uciążliwego bólu do końca życia!
  4. Makijaż powiększający oczy do okularów. To banalnie proste!
  5. Twój pies ma ponad 5 lat? Uważaj na te objawy, są śmiertelnie groźne

Tak żyją polskie księżniczki i książęta [ZDJĘCIA]

źródło: plotek.pl