Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem

Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem Źródło: Wikimedia/Genevieve

Meghan Markle, od niedawna księżna Sussex, jest dość medialną osobowością i ma wielu fanów, którzy obserwują jej poczynania. Wielką sensacją był między innymi jej rozwód z byłym mężem. Wiemy już, jaki był prawdziwy powód rozstania z Trevorem Engelsonem.

Meghan Markle i Trevor Engelson

Jak powszechnie wiadomo, małżeństwo Meghan Markle z księciem Harrym nie jest jej pierwszym. Przedtem była małżonką producenta filmowego Trevora Engelsona, związek trwał siedem lat. Po tym czasie para zdecydowała rozstać się, w mediach pojawiło się pełno spekulacji co do przyczyny rozwodu, w tym wiele kontrowersyjnych. Niedawno dowiedzieliśmy się, że prawdziwy powód jest dość pospolity.

Pośród wielu plotek, najciekawszymi i najbardziej absurdalnymi były np. te, że związek małżeński rozpadł się przez brak utrzymywania higieny Trevora, a liczne rozmowy nie przynosiły pożądanego rezultatu. Kolejną pogłoską jest to, że Meghan Markle nawet nie poinformowała producenta o swoim zamiarze odejścia, tylko wysłała mu obrączkę wraz z pierścionkiem zaręczynowym w liście poleconym.

Powód rozstania Meghan Markle z Trevorem

Niestety, prawdziwy powód rozstania jest dość prozaiczny. Bardzo krótko po ślubie, Markle dostała rolę w popularnym serialu "W garniturach", a Trevor z kolei przebywał w Los Angeles. Przyczyną ich rozwodu stała się odległość. 

Do dość kontrowersyjnej treści doszedł znany biograf księżnej Diany, Andrew Morton. Jego zdaniem Trevor Engelson nadal czuje się oszukany przez Meghan.

 - Engelson uwielbiał Meghan, a zaczął w końcu czuć się jak coś, co przykleiło się jej do buta. Przyjaciel Trevora twierdził, że małżeństwo zakończyło się tak gwałtownie, że Meghan wysłała mu swoje obrączkę i pierścionek zaręczynowy listem poleconym - pisze Morton.

Według doniesień mediów, Meghan Markle przypadła ponad połowa majątku Trevora. Dość kontrowersyjna wiadomość, biorąc pod uwagę, że książe Harry nie zdecydował się na podpisanie intercyzy małżeńskiej z księżną. Trevor Engelson nie chciał komentować nowego związku swojej byłej żony, chyba w dalszym ciągu jest dość rozgoryczony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Geneza związku

Para poznała się w 2004 roku, wówczas początkująca aktorka miała 23 lata, a Trevor był już rozpoznawalnym 28-latkiem z wieloma znajomościami w branży filmowej. W momencie rozpoczęcia ich związku, Meghan od razu została zasypywana licznym propozycjami ról w interesujących produkcjach. Trevor oświadczył się Meghan w 2010 i w następnym roku odbył się ich ślub na Jamajce. Zabawnym faktem jest to, iż ceremonia zaślubin trwała 15 minut, po czym nowożeńcy wraz ze swoimi 102 gośćmi weselnymi rozpoczęli celebrację wydarzenia, która trwała ponad 4 dni. Potem, jak już wiadomo, aktorka dostała rolę w "Suits", co wiązało się z częstymi podróżami do Toronto. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News