Nad posiadłością Meghan Markle krąży helikopter, podjechała też karetka. Co się dzieje?!

Nad posiadłością Meghan Markle krąży helikopter, podjechała też karetka. Co się dzieje?! Źródło: YouTube - BBC News

Meghan Markle spędziła kilka ostatnich dni w swojej posiadłości, co jest związane z nadchodzącym wielkimi krokami porodem. Brytyjskie media monitorują sytuację w rodzinie królewskiej, śledząc wszystkie wiadomości docierające z Londynu. Pojawiły się nowe wieści dotyczące ciąży księżnej.

Meghan Markle już niebawem zostanie mamą. Książę Harry i jego żona ogłosili zbliżające się narodziny potomka już w październiku ubiegłego roku. Data porodu miała być wyznaczona na ostatni dzień kwietnia, w związku z czym brytyjskie media od kilku dni żyją przede wszystkim nadchodzącymi narodzinami. Informacji o przyjściu na świat potomka rodu królewskiego możemy się spodziewać w każdej chwili.

Najnowsze wiadomości z Londynu sprawiły, że wiele osób zaczęło spoglądać w stronę posiadłości księżnej. Dowiedzieliśmy się bowiem, że tam pojawiła się karetka, a tuż nad posiadłością przez dłuższy czas krążył helikopter. Śledzący sytuację reporterzy twierdzili, że oznacza to rozpoczynający się poród. Nikt nie komentował tych doniesień, w związku z czym zrobiło się bardzo tajemniczo.

Meghan Markle niebawem urodzi potomka

O ciąży księżnej Meghan dowiedzieliśmy się już niemal dziewięć miesięcy temu. Wiadomości tej towarzyszyły plotki, które pojawiły się błyskawicznie. Nie jest to niczym wyjątkowym w Wielkiej Brytanii. Narodziny każdego dziecka w rodzinie królewskiej stają się bardzo ciekawym tematem dla mediów, a Brytyjczycy interesują się losami The Royal Family i chcą czytać poświęcone im wiadomości.

Plotki powstawały od kiedy tylko Meghan Markle wstąpiła do rodziny królewskiej. Najpierw media interesowały się jej relacją z księciem Harrym, potem rozpoczęły się plotki o możliwej ciąży, a gdy ta została ostatecznie potwierdzona przez Pałac Buckingham, angielskie media informowały o głośnych konfliktach przyszłej mamy z Kate Middleton i królową Elżbietą.

Tym razem jednak wiadomości o nadchodzącym porodzie brzmią wyjątkowo poważnie. Od dawna mówiło się, że księżna nie będzie pokazywać się publicznie, dopóki dziecko nie przyjdzie na świat. Spędziła kilka dni w swojej posiadłości, ominęła tym samym oficjalne obchody Wielkanocy oraz urodzin królowej Elżbiety. Wszyscy spodziewali się narodzin dziecka lada dzień.

Meghan Markle już wkrótce zostanie mamą

Media wzajemnie potwierdzają lub dementują plotki o narodzinach dziecka. Niektóre serwisy twierdzą, że karetka pod domem nie ma żadnego związku z narodzinami dziecka. Trudno jest jednak jakkolwiek wytłumaczyć obecność helikoptera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Póki co nie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia informacji o porodzie. Możemy być pewni, że przyjdzie nam na to jeszcze poczekać. Wszystko przez metody działania rodziny królewskiej, która nie spieszy się z informowaniem ludzi o wszystkim, co dzieje się na bieżąco. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News