Media spekulują, że Markle już urodziła. Znaleziono dokument, który jest dowodem na prawdę

Media spekulują, że Markle już urodziła. Znaleziono dokument, który jest dowodem na prawdę Źródło: screen youtube.com/E! News

Meghan Markle nie znika z pierwszych stron brytyjskich mediów. Wszystko za sprawą narodzin jej dziecka, na które czekają fani na całym świecie. Niektórzy sądzą nawet, że księżna już urodziła, ale znaleziono prosty dowód na prawdę.

Meghan Markle od momentu, kiedy wstąpiła w szeregi brytyjskiej rodziny królewskiej jako żona księcia Harry'ego, wzbudza bardzo dużo silnych reakcji. Fani na całym świecie wprost ją pokochali i słychać głosy, że stała się również ulubienicą księcia Karola oraz samej królowej. Jednak teraz wszystko skupia się wokół jej dziecka, którego narodzin nie możemy się już doczekać, a może księżna już urodziła?

Meghan Markle już urodziła?

Wokół ciąży księżnej Sussex narosła cała masa kontrowersji. Najpierw była krytyka, że spodziewając się dziecka, wyjeżdża do Australii, gdzie jest cała masa groźnych zwierząt. Potem pojawiły się plotki, że dziecko zostało poczęte jeszcze przed ślubem książęcej pary, a samo małżeństwo było wywołane właśnie pojawieniem się dziecka.

Natomiast w ostatnim czasie media prześcigają się w podawaniu kolejnych dat narodzin royal baby, a nawet w zgadywaniu jego płci oraz imienia. Wszystko dlatego, że Meghan wraz z mężem praktycznie nie mówią publicznie o dziecku. Zapowiedzieli również, że nie poinformują o jego narodzinach od razu, ponieważ chcą się nim chwilkę nacieszyć.

Szczególnie te słowa sprawiły, że według wielu osób, a także mediów Meghan już urodziła, ale cała rodzina milczy na ten temat. Co więcej, wiele strzałów, jeżeli chodzi o datę narodzin dziecka, oscylowało w granicach drugiej połowy kwietnia. Właśnie zaczął się maj, a o dziecku nadal nic nie słychać. Dla niektórych to wystarczy do wysnucia pewnych teorii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak pojawił się pewien dokument, który wskazywać ma na fakt, że dziecko jeszcze nie pojawiło się na świecie, ale jest to dosłownie kwestia kilku dni, jak rodzina królewska się powiększy. Chodzi dokładniej o zaplanowany wyjazd księcia Sussex do Holandii, który ma się odbyć 8 i 9 maja.

Wszyscy doskonale wiedzą, że ciąża Meghan zbliża się ku końcowi i oczywiste jest, że Harry nie zostawi swojej żony samej w szpitalu. Dlatego według wielu osób Meghan urodzi w najbliższych dniach, tak aby Harry mógł spędzić jeszcze z nią i z dzieckiem trochę czasu przed swoim wylotem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News