Meghan Markle podzieli los Diany? Człowiek księżnej ostrzega

Meghan Markle podzieli los Diany? Człowiek księżnej ostrzega Źródło: yt/TODAY

Księżna Diana przez wiele lat była nie tylko na celowniku mediów, ale i współpracowników pałacu. Po latach prawdę o trudnym życiu pięknej kobiety ujawnił kamerdyner. Mężczyzna zauważył, że na Meghan Markle czyhają niebezpieczeństwa.

Księżna Diana nieustająco była oceniana przez współpracowników królowej Elżbiety. Wiele osób próbowało upokorzyć kobietę i wpłynąć na jej notowania na królewskim dworze. Okazuje się, że podobne pułapki czekają na Meghan. Kamerdyner ostrzega ją przed najgorszym.

Czy Meghan Markle grozi niebezpieczeństwo? Księżna Diana musiała to przeżyć

Bliski współpracownik pałacu za czasów, gdy mieszkała w nim Lady D. zauważa, że na Meghan mogą czekać liczne upokorzenia. Osoby z otoczenia dworu mają czekać aż ta się potknie albo znów wypadnie źle w prasie. Tajemnicze osoby z otoczenia cieszą się również z doniesień o konfliktach, które miały się zrodzić między Amerykanką a księżną Kate. - Zamierzają zastawić pułapki, niech trzyma się blisko Harry'ego - powiedział były kamerdyner Diany. Meghan Markle może się spotkać teraz z licznymi atakami. W ocenie byłego współpracownika dworu najważniejsze teraz jest to, aby trzymała się blisko księcia Harry'ego. Święta spędzone w gronie monarchów z pewnością mogą sprowokować jej przeciwników do próby upokorzenia księżnej Sussex. Kobieta powinna się teraz bardzo pilnować i przede wszystkim... zachować spokój.

Rodzinne spotkania w atmosferze skandalu

O niej mówi się od miesięcy. Odkąd pojawiła się na królewskim dworze, media grzmiały, że musi się dostosować do etykiety. Amerykanka miała za sobą dość enigmatyczną przeszłość oraz rozwód. Wiele osób czekało na skandal, ujawniając kulisy jej życia. Gdy się okazało, że szczęśliwa para spodziewa się dziecka, na chwilę umilkły. Spotkania świąteczne sprzyjały licznym doniesieniom. Wspólne wystąpienia oraz spotkania z królową mogły wyraźnie wpłynąć na relacje między brytyjskimi monarchami. O konflikcie między Meghan i Williamem mówi się w mediach już bardzo otwarcie. W pogodzenie dwojga miał wpływać nawet sam Karol.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Współpracownicy księcia Harry'ego masowo opuszczają stanowiska pracy, grzmiąc, że Meghan jest zbyt wymagająca, a samo małżeństwo nie jest w stanie zapewnić swoim ludziom odpowiednich warunków. Narzekali na niskie pensje i fakt, że atmosfera w ich kręgach jest toksyczna. Plotki te potwierdziło kilka osób z otoczenia syna Karola. Wydaje się, że najgorsze ma Meghan jeszcze przed sobą. Teraz wyjątkowo powinna skupić się na swoim zdrowiu. Niedługo zostanie mamą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo pokazała swoją córkę! Opadną Wam szczęki
  2. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  3. Uwielbiana gwiazda Polsatu doznała paraliżu. Niknie na naszych oczach
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News