Meghan Markle spali się ze wstydu. Przyjaciółka ujawnia, jak naprawdę wyglądał początek jej znajomości z Harrym

Meghan Markle spali się ze wstydu. Przyjaciółka ujawnia, jak naprawdę wyglądał początek jej znajomości z Harrym Źródło: YouTube - BUILD Series

Meghan Markle nie opowiadała zbyt wiele o początku znajomości ze swoim obecnym mężem. Informacje na ten temat postanowiła przedstawić dopiero jej przyjaciółka. Nie są to wiadomości, którymi księżna chciałaby się pochwalić.

Meghan Markle była znaną osobą jeszcze przed tym, jak zawarła związek małżeński z księciem Harrym. Wszystko potoczyło się więc zupełnie inaczej, niż w przypadkach związków księcia Williama z Kate Middleton czy księcia Karola z księżną Dianą. Obie kobiety nie były wcześniej znane, natomiast Markle uchodziła za jedną z gwiazd amerykańskiego kina. Z tego powodu już w momencie zawarcia małżeństwa wiedzieliśmy o niej znacznie więcej, niż o poprzednich księżnych.

Jest jednak jeden fakt, którym do tej pory Meghan Markle nie chwaliła się publicznie. Trudno jej się dziwić, bowiem jest on raczej powodem do wstydu. Chodzi o sposób, w jaki kobieta poznała księcia Harry'ego. Nie wiadomo, czy sam członek rodziny królewskiej zdawał sobie sprawę z dawnego zachowania swojej ukochanej, które nie było powodem do chwalenia się.

Meghan Markle spali się ze wstydu

Okazuje się, że Markle długo nie potrafiła znaleźć szczęścia w miłości. Była nawet na tyle zdesperowana, że w pewnym momencie zdecydowała się napisać wiadomość do swojej przyjaciółki. Dziś chciałaby zapomnieć o tym, co niegdyś napisała.

- Czy znasz jakichś sławnych facetów? Jestem singielką i naprawdę kocham angielskich mężczyzn - miała napisać Meghan Markle w SMS-ie do swojej koleżanki.

Jej słowa nie brzmią zbyt dobrze i wskazują na to, że Markle chciałaby wygrzać się w blasku sławy kogoś bardziej znanego, dzięki czemu mogłaby na stałe zagościć w świecie celebrytów.

Meghan Markle nie ma powodów do chwalenia się

Przez pewien czas media donosiły o jej spotkaniach z Piersem Morganem, gospodarzem programu Good Morning Britain. Sam gwiazdor telewizji wspomina po latach, że liczył na związek z aktorką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Poznałem ją dość dobrze przez te dwa lata. Dużo się wzajemnie komunikowaliśmy, dużo mailowalśmy. Miałem kilka kufli piwa, a ona sączyła martini. Świetnie się bawiła i miło było spędzić wieczór właśnie w ten sposób. To było platoniczne - wyznał gwiazdor.

Wobec słów o poznaniu sławnego Anglika za wszelką cenę dziś Meghan Markle z pewnością nie ma powodów do radości. Trudno spodziewać się odniesienia do słów, które przytoczyła jej przyjaciółka Lizzie Coundy.

  1. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  2. Jarosław Kret ZAKOCHANY! Nie uwierzycie, kim jest jego nowa miłość. To znana gwiazda
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł