Chłopiec czy dziewczynka? Meghan Markle w końcu odpowiedziała na pytanie na temat płci dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka? Meghan Markle w końcu odpowiedziała na pytanie na temat płci dziecka! Źródło: screen youtube.com/Global News

Meghan Markle już niedługo zostanie mamą, przez co temat jej ciąży jest jeszcze częściej poruszany przez brytyjskie media. Jednak teraz nareszcie księżna odpowiedziała na liczne spekulacje. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał.

Meghan Markle jako najnowszy członek rodziny królewskiej i żona księcia Harry'ego jest jednym z głównych tematów dla brytyjskich mediów. Dodatkowo niedługo po ślubie książęcej pary dowiedzieliśmy się, że spodziewają się dziecka. Maleństwo ma przyjść na świat już w kwietniu, a więc dosłownie lada moment. Jednak wokół błogosławionego stanu księżnej Sussex narosła masa kontrowersji. Jednak teraz do niektórych z nich Meghan Markle nareszcie się odniosła.

Meghan Markle odpowiedziała na pytanie dotyczące płci dziecka

Jedną z najpopularniejszych teorii związanych z książęcym dzieckiem jest to, że tak naprawdę Meghan wcale nie jest w ciąży. Według jej zwolenników księżna nosi sztuczny brzuch, a jej przyszłe dziecko urodzi surogatka. Dowodem na taki, a nie inny stan rzeczy ma być fakt, że brzuch Meghan rośnie w gigantycznym tempie, a jej sylwetka się nie zmienia. Jednak mimo wszystko najwięcej spekulacji i doniesień dotyczy imienia oraz płci dziecka. Media już dziesiątki razy rozpisywały się o kolejnych rzekomych przeciekach, a nawet tworzyły listy najpopularniejszych imion. Niestety przez długie miesiące zarówno książę, jak i księżna Sussex milczeli i nie zdradzili nawet najdrobniejszego szczegółu, który mógłby naprowadzić ich fanów na właściwy trop. Tak przynajmniej było do tej pory, ponieważ
Meghan Markle podczas jednej z rozmów na Endeavour Fund Awards została zapytana przez jedną z kobiet obecnych na imprezie właśnie o płeć swojego dziecka. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, a odpowiedź księżnej zszokowała wszystkich. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - My nie wiemy. Tak, postanowiliśmy zachować to w tajemnicy. To jedna z tych rzeczy, bez względu na to, co to jest, to wciąż będzie niespodzianka - powiedziała księżna. Czyżby faktycznie Meghan nie wiedziała, jakiej płci jest dziecko? Według niektórych jest to tylko sprytny sposób na to, aby szybko zakończyć niewygodny temat. Jednak inni wskazują na fakt, że niektóre pary zwyczajnie nie chcą tego wiedzieć, ponieważ nie ma to dla nich żadnego znaczenia. Bo przecież i tak będą kochać swoje dziecko, które stanie się dla nich oczkiem w głowie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Co z dzieckiem? Kaczorowska nie słucha lekarzy. "Chcemy wiedzieć!"
  2. Ujawniono, jak i gdzie mieszka NAJPIĘKNIEJSZA W HISTORII polska aktorka. Pospadacie z krzeseł
  3. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Jastrząb Post Następny artykuł