Kim jest były mąż Meghan Markle? Księżna była z nim przez 10 lat

Kim jest były mąż Meghan Markle? Księżna była z nim przez 10 lat Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Meghan Markle zanim poznała księcia Harry'ego była już rozwódką. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że jeszcze zanim została księżną, przez wiele lat była związana z innym mężczyzną, z który m planowała przyszłość. Ich relacja wywoływała wiele emocji, nie zawsze pozytywnych,

Meghan Markle dziś jest członkinią rodziny królewskiej, a do tego szczęśliwą żoną i matką. Mimo głębokiego uczucia, jakie łączy z księciem Harrym, nie każdy uważa ją za dobrą partię dla syna księżnej Diany. Na jej niekorzyść przemawia wiele faktów: pochodzenie z innego kraju, kolor skóry, rozbita rodzina, aktorska przeszłość czy w końcu poprzedni związek. Właśnie ten ostatni aspekt wzbudza najwięcej kontrowersji.

Meghan Markle i jej poprzedni związek. Nieznane fakty z życia księżnej zaskakują

Zanim Meghan Markle poznała księcia Harry'ego, była zakochana w zupełnie innym typie mężczyzny. Ówczesny wybranek aktorki jest producentem filmowym i menedżerem gwiazd. Wiele osób bardzo dobrze zna Travora Engelsona, nie tylko dzięki jego małżeństwu z księżną Sussex.

Para, choć na początku była bardzo zakochana, zaraz po ślubie zaczęła mieć problemy. Okazało się, ze coraz gorzej idzie im wspólne dogadywanie się, a głównym powodem miała być praca. Małżonkowie pracowali bardzo dużo, a do tego często z dala od siebie. To znacznie utrudniało im komunikację i wykazało duże różnice charakteru.

Sytuacja między Meghan Markle i jej pierwszym mężem robiła się coraz bardziej napięta, aż w końcu para po 10 latach postanowiła się rozwieść. Podobno w tym czasie dochodziło między nimi do bardzo nietypowych sytuacji, podkreślających jak bardzo mieli się dość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Sussex dobitnie pokazała, co myśli o swoim byłym partnerze. Takie zachowanie nie zdarza się często

W pewnym momencie koniec związku Meghan Markle i producenta był nieunikniony. Konflikt między małżonkami miał być na tyle duży, że obie strony stały się bardzo roszczeniowe. Amerykanka miała nawet zabrać z ich wspólnego domu bledner, nie chcąc zostawiać Trevorowi czegokolwiek. Ponadto, miała mu także odesłać pierścionek zaręczynowy i obrączkę.

Dziś para nie utrzymuje kontaktu, a sama wzmianka o byłej żonie wywołuje u Engelsona wściekłość. Księżna Sussex zaś odcięła się od tamtych wydarzeń i całkowicie skupia się na tworzeniu nowej, szczęśliwej rodziny. Nic nie wskazuje na to, że tym razem związek zakończy się rozwodem, a Meghan Markle oraz książę Harry wyglądają na bardzo zadowolonych.

(Fot. Facebook/Trevor Engelson)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Violetta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli
  4. Dramatyczna akcja ratunkowa w polskim mieście. Pies wtopił się w świeżo wylany asfalt
  5. O dramacie Agnieszki mówią wszyscy. Nikt jej nie szanował, bo była otyła
  6. Królikowski i Baron spotkali się na siłowni. Były chłopak Wieniawy nie przebierał w słowach

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News