Wypłynęły ostre fotki Meghan Markle. Takich zdjęć nie udostępnia nawet Doda

Wypłynęły ostre fotki Meghan Markle. Takich zdjęć nie udostępnia nawet Doda Źródło: screen/YouTube/Rachael Ray Show

Meghan Markle nie schodzi z pierwszych stron gazet. Tym razem do sieci wypłynęły nieznane dotąd zdjęcia księżnej Sussex. Te fotografie będą dużym zaskoczeniem dla wielu osób. Nawet Doda nie pokazywała takich zdjęć.

Meghan Markle cały czas jest w centrum zainteresowania. Najważniejszym wydarzeniem jest oczywiście poród księżnej Sussex, który rozpocznie się lada chwila. Brytyjska rodzina królewska w napięciu oczekuje na pojawienie się kolejnego royal baby. Żona księcia Harry'ego przechodzi teraz bardzo trudny czas. Jak podają brytyjskie gazety, przyszła mama bardzo stresuje się nadchodzącym porodem, a na dodatek często spotyka się ze złośliwymi docinkami na temat swojego wyglądu.

Niedawno wyszło na jaw, że ciężarna Meghan Markle otrzymuje co raz to nowe ksywki od współpracowników pałacu. Wszystkie nawiązują do dodatkowych kilogramów, które zyskała w czasie ciąży. Dla równowagi w sieci pojawiły się naprawdę gorące i odważne zdjęcia księżnej Sussex. Autorzy krytycznych docinków na temat wyglądu przyszłej mamy będą bardzo zaskoczeni.

Tego nikt się nie spodziewał. W sieci pojawiły się gorące zdjęcia Meghan Markle

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle jest zawodową aktorką i nie są jej obce odważne pozy czy oryginalne stylizacje. Zanim została żoną księcia Harry'ego, prowadziła profil na Instagramie. W czasach, gdy nie musiała jeszcze przestrzegać pałacowej etykiety, umieszczała w mediach społecznościowych bardzo dużo zdjęć. 

Takich fotografii nie zamieszczała nawet Doda. Zdjęcia Meghan Markle przed ślubem nie tylko dokumentują jej barwne i luksusowe życie, ale są również dowodem na to, że żona księcia Harry'ego uwielbiała seksowne stylizacje. Już wtedy wzbudzała olbrzymi podziw płci przeciwnej. Jej obecny wizerunek jest bardzo daleki od tego, co można było oglądać na jej profilu w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Takich zdjęć nie wstawiała nawet Doda. Takiej Meghan Markle nie znaliśmy

Dawne zdjęcia księżnej Meghan Markle zachwyciły wiele osób, jednak profil w mediach społecznościowych został zlikwidowany. Jego zawartość nie pasuje do aktualnego wizerunku księżnej, a sama aktywność w mediach społecznościowych jest zabroniona przez królewski protokół.

Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Odważne i bardzo gorące zdjęcia Meghan Markle znów krążą po sieci. Dla wielu osób okażą się dużym zaskoczeniem. Takich zdjęć nie znajdziemy nawet na profilu Dody, która jest jedną z najodważniejszych kobiet w polskim show biznesie.

Zdjęcia Meghan Markle publikowane na jej oficjalnym profilu na Instagramie, który prowadziła przed ślubem z księciem Harrym:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Popularne

Następny artykuł