Meghan Markle odwiedzona przez królową
Youtube.com/Entertainment Tonight
Bartłomiej Chudy - 1 Maja 2019

Królowa Elżbieta odwiedziła Meghan Markle. Chciała zobaczyć dziecko?

Meghan Markle zbiera dziś uwagę całego świata. Księżna może urodzić lada dzień. W odwiedziny do Amerykanki postanowiła wybrać się królowa Elżbieta. Czy może to oznaczać, że chciała zobaczyć... nowego członka rodziny?!

Meghan Markle pozostaje na ustach całego świata. Narodzinami kolejnego royal baby w brytyjskiej rodzinie królewskiej żyją miliony ludzi. Każda informacja z dworu okazuje się na wagę złota.

Meghan Markle szykuje się na poród. Odwiedziła ją sama królowa Elżbieta

Księżna może urodzić lada dzień. Od kilku dni dworscy lekarze są postawieni w stan gotowości. Ponoć medycy szacowali, że do porodu ma dojść 28 kwietnia. Rozpoczął się jednak kolejny miesiąc, a świat wciąż nie zobaczył nowego członka rodziny królewskiej.

Julia WieniawaByły partner ostro wbił szpilę Julii Wieniawie? Znajomi ujawniają sensacyjne kulisyCzytaj dalej

Meghan Markle od miesiąca przebywa w posiadłości w Frogmore, gdzie też planuje urodzić. W trudnym czasie przed porodem postanowiła odwiedzić ją sama królowa Elżbieta II.

Zwarta i zjednoczona rodzina królewska szykuje się na poród Meghan Markle. Amerykańska księżna może liczyć na bliskość i wsparcie księcia Harry'ego. Parę odwiedziła w weekend druga z par książęcych, czyli Kate i William. Media brytyjskie odnotowały też wizytę najważniejszego gościa - samej królowej Elżbiety II. Widać, że wszyscy chcą być blisko Meghan, przed którą pierwszy, ponoć najtrudniejszy, poród w życiu.

Czytamy, że spędzała ona Wielkanoc w Windsorze. Mając niedaleko do posiadłości Meghan Markle postanowiła wybrać się na spotkanie z ciężarną księżną. Źródła mające dostęp do dworu doniosły nawet, że wizyta Elżbiety II mogła być umotywowana... chęcią zobaczenia kolejnego prawnuka!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta II Kolekcja SamochodówKrólowa Elżbieta ma imponującą kolekcję aut. Zdębiejecie na widok tych ekskluzywnych modeli!Czytaj dalej

Przy okazji okazało się, że Elżbieta II po raz pierwszy gościła w nowej posiadłości Sussexów. Według "The Sun" para książęca oprowadziła królową po okolicy.

Ponoć Elżbieta II zjawiła się w posesji wnuka i jego żony bez wcześniejszej zapowiedzi. Z drugiej strony - sami zainteresowani zapewne spodziewali się wizyty jej ekscelencji. Obecność Elżbiety jest wielce wymowna. Może rzeczywiście przybyła do posesji księżnej chcąc zostać na poród dziecka?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel tym razem posunęła się za daleko? Fani nie mieli dla niej litości: "ŻENUJĄCE!"
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji

Królowa Styl BroszkiKrólowa Elżbieta i sekrety jej ubioru. Nie uwierzycie, co oznaczają jej broszki!Czytaj dalej

źródło: The Sun

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News