Meghan Markle i Książę Harry już od pół roku są już małżeństwem. Para jest idealnym przykładem na to, że aby kogoś dobrze poznać, trzeba z nim najpierw zamieszkać. Po tym jak nowa księżna przeniosła się do królewskiego apartamentu, zauważyła w zachowaniu swojego męża coś bardzo dziwnego, co wręcz zatruwa jej życie.

Megan Markle przez 6 miesięcy bycia żoną zdążyła przekonać się o tym, że małżeństwo to nie tylko same zalety. Jej świeżo poślubiony mąż ma bowiem swoje wady, które księżna, chcąc nie chcąc, musi zaakceptować. Nawet, jeśli chwilami bywa to dla niej wyjątkowo trudne i upierdliwe.

Meghan Markle skazana na życie w mroku

Książę Harry po tym jak zamieszkał w królewskim apartamencie, dał się poznać od swojej nieco dziwacznej strony. Okazuje się bowiem, że walczy on z… zapalonym światłem. Zanim przed snem uda się do swojej sypialni, musi obejść wszystkie pomieszczenia i sprawdzić, czy na pewno nigdzie nie pali się światło. Te zachowanie stało się wręcz jego obsesją, z którą Meghan nie jest w stanie się pogodzić, i która znacznie utrudnia jej życie.

Chociaż za te przyzwyczajenie księcia Harrego z całą pewnością wdzięczna jest mu nasza planeta, to niekoniecznie wdzięczna musi mu być jego żona. Meghan bardzo lubi oświetlone pomieszczenia, a przez swojego męża musi przebywać w półmroku.

Pozostaje jeszcze jedno pytanie – czy za parę miesięcy, kiedy na świecie pojawi się dziecko Meghan i Harrego, książę pozostanie równie wierny i nieugięty w swoim postanowieniu? To się dopiero okaże.

To wszystko kwestia genów. Książę Karol zabrał głos w sprawie

Ojciec Księcia Harrego skomentował doniesienia o obsesji swojego syna. Książę Karol wyjawił, że nie wzięło mu się to z powietrza. Ma na tym punkcie bzika, ponieważ wychowywał się w domu w którym panowały takie zasady. Jego ojciec był w tej kwestii nieugięty, a Harry odziedziczył to po nim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!

– Jest pedantyczny w kwestii wyłączania światła. I to jest coś, na punkcie czego też mam obsesję. To dość szalone, bo moja żona pyta: „Dlaczego gasisz światło? Wiesz, jest ciemno.” Ja jej mówię: „Potrzebujemy tylko jednego światła, nie sześciu” – oznajmił hierarcha.

Jak widać Meghan Markle ewentualne roszczenia powinna kierować zatem nie do swojego męża, a do teścia. A może skoro Książę Harry jest taki podatny na czyjeś zachowania, to teraz przejmie je od swojej żony? Czas pokaże. To dopiero początki ich małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała Europa ryknie śmiechem! Miażdżący plan opozycji ws. pomnika L. Kaczyńskiego
  2. Tragiczna sytuacja w Barwach Szczęścia. Gwiazda serialu pójdzie siedzieć
  3. Michał Wiśniewski ruszył na pomoc swojej mamie. Jej życie zrujnowała straszna choroba
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE

Oto pałac, który Meghan Markle dzieli z księżniczką Eugenią [ZDJĘCIA]