Meghan Markle odebrało mowę, gdy otworzyła paczkę od fana. Harry jest mocno zaniepokojony

Meghan Markle odebrało mowę, gdy otworzyła paczkę od fana. Harry jest mocno zaniepokojony

Meghan Markle wraz z wejściem w rodzinę królewską stała się niejako z automatu księżną Sussexu. Niedawno miała po raz pierwszy wizytować "swoje" hrabstwo, oczywiście razem z mężem, księciem Harrym. Otrzymała wtedy nietypowy prezent od jednego z fanów.

Meghan Markle, poza uczuciem, którą obdarzył ją wnuk brytyjskiej królowej, otrzymała także szlachecki tytuł. Po majowym ślubie, który śledził z nieskrywaną ciekawością cały świat, jest księżną jednego z brytyjskich hrabstw. Dopiero teraz postanowiła, wspólnie z Harrym wybrać się w swoje nowe strony. Ta informacja nie mogła przejść niezauważona przez fanów rodziny królewskiej. Ci najwytrwalsi starają się śledzić każdy krok pary w przestrzeni publicznej.

Meghan Markle odwiedza swoje hrabstwo

Ostatnio Meghan Markle i książe Harry odwiedzili w "swoim" hrabstwie organizację charytatywną "Survivors‚ Network in Brighton". Na co dzień zajmuje się ona wspieraniem ofiar przemocy seksualnej zamieszkujących terytorium hrabstwa Sussex. Niby nic specjalnego, jedno z wielu spotkań z udziałem rodziny królewskiej.

Nietypowy prezent

Właściciele stowarzyszenia postanowili zadbać o prezent dla młodej pary. Ten jest wyjątkowo - Meghan Markle otrzymała oprawiony w ramę rysunek, przedstawiający... jednego z jej psów. Dzieło zostało opatrzone napisem, który w tłumaczeniu, jak podaje jarzabpost.com, brzmiał tak: "Kto jest dobrym chłopcem, kto jest dobrym chłopcem? Chłopiec, który dokłada wszelkich starań, aby zlikwidować patriarchat (pamiętając o połączeniu z innymi formami ucisku)". Meghan miała być zachwycona prezentem. Szczególnie ucieszyły ją piegi, którymi osobiście zachwycała się w rozmowie z księciem Harrym. Małżonek wyrażał jednak zaniepokojenie całą sprawą. Wskazać miał, że zilustrowanego psa "nikt przecież nie widział". Dał również do myślenia, obawiając się, czy aby poza pałac Kensington nie wyszły żadne prywatne zdjęcia rodziny królewskiej.

Co na to księżna?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na tym nie skończyły się podarunki dla pary książęcej. Meghan zachwycała się również przypinkami, które dostała od tego samego artysty. Zaznaczył na nich, z relacji portalu plotkarskiego, napis "Masz super moc i nazywa się ona empatia". W zachwycie księżna Sussex miała odpowiedzieć, że uwielbia swoje nowe przypinki. - Są naprawdę wyjątkowe. Dziękuję – powiedziała. Portal dodaje, że para książęca przyjęła niedawno psa. To czarny labrador, którego Harry i Meghan nazwali imieniem Oz. Para dała sobie cały dzień na objazd księstwa Sussex. Poza spotkaniem z szefostwem organizacji charytatywnej zatrzymała się również w Chichester, Bognor Regis i Peacehaven.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle zrobiła to po raz pierwszy w historii. W Wielkiej Brytanii aż huczy
  2. Meghan Markle z Harrym spotkali jego byłą. Poniżające zachowanie księcia
  3. Wszyscy mówią o Meghan Markle, a tymczasem ONA zdobywa serca! Niesamowita księżna
Następny artykuł