Tego nie robiła żadna kobieta brytyjskiej monarchii. Markle podjęła zaskakującą decyzję

Tego nie robiła żadna kobieta brytyjskiej monarchii. Markle podjęła zaskakującą decyzję Źródło: youtube.com/thesun

Meghan Markle zdecydowała się na podjęcie szokującej decyzji. Jako pierwsza przedstawicielka w historii brytyjskiej monarchii, wprowadzi dosyć niespotykany w tradycji dworskiej element opiekowania się nad swoim małym synkiem. Jak widać, Zjednoczone Królestwo otwiera się na wielkie zmiany.

Meghan Markle jest jednym z symboli wielkich zmian w mentalności brytyjskiej monarchii. Jeszcze przed kilku laty nie istniałaby żadna możliwość, aby rozwódka została żoną członka królewskiej rodziny. Jak się jednak okazuje, z niektórymi tradycjami można zerwać, aby unowocześnić wizerunek dworu. Mimo że księżna Sussex jest stosunkowo "nowym" członkiem familii, to już teraz planuje wprowadzić wielkie zmiany, na które nie pozwoliła sobie chociażby księżna Diana.

Meghan Markle wprowadza wielkie zmiany. Brytyjczycy są w szoku

Meghan, która od niedawna jest mamą małego księcia Archiego zdecydowała, że jej dziecko będzie wychowywane z daleka od dworskiej etykiety i to właśnie Amerykanka przekaże mu niezbędne wychowanie. W tym procesie ma pomóc jej własna mama Doria, której była aktorka zawdzięcza to, kim jest.

- Meghan i Doria są jak dwie krople wody. Obie perfekcjonistki, obaj potrafią kontrolować, ale na pewno znają własne umysły… Po prostu lubią rzeczy takie, jak lubią… Wszyscy w rodzinie mówią, że kiedy są razem, Harry - który niezwykle lubi Dorię - będzie musiał usunąć się w cień... Nie będzie w stanie porozmawiać na boku - mówi źródło z pałacu

O ile odstępstwo od ścisłych, dworskich zasad same w sobie jest odbierane jako rewolucyjne, to księżna Sussex wpadła na kolejny, niezwykle oryginalny pomysł. Mały chłopiec będzie karmiony piersią w trakcie publicznych uroczystości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Meghan chce być wzorem dla Brytyjek

Samo zachowanie Meghan może szokować, jednak jest ono uzasadnione wewnętrzną potrzebą księżnej, aby pokazać całemu światu, że nie należy się wstydzić posiadania dziecka, a karmienie go publicznie za pomocą piersi jest czymś absolutnie normalnym. Nawet księżna Diana, która wielokrotnie szokowała świat odchodzeniem od etykiety, nie była w stanie odważyć się na coś takiego.

 - Meghan chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami – twierdzi Angeli Molard, ekspertka od rodziny królewskiej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polka jako 17-latka wystąpiła nago w filmie. To ZNISZCZYŁO jej karierę. Jej historia rozdziera serce!
  2. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł