Mamy nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia. Tak pierwszą rocznicę ślubu świętują Meghan z Harrym

Mamy nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia. Tak pierwszą rocznicę ślubu świętują Meghan z Harrym Źródło: Facebook/Harry & Meghan, Duke and Duchess of Sussex

Meghan Markle i książę Harry świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu. Royal wedding miał miejsce dokładnie rok temu. Z tej okazji książęca para zaskoczyła swoich wielbicieli i opublikowała nieznane dotąd zdjęcia.

Meghan Markle i książę Harry od dwóch tygodni są szczęśliwymi rodzicami małego Archiego. Jednak nie jest to jedyna okazja do świętowania dla książęcej pary. Dziś księżna i książę Sussex obchodzą pierwszą rocznicę swojego ślubu. Głośny royal wedding odbył się dokładnie rok temu w Kaplicy Świętego Jerzego w Windsorze. 

Brytyjczycy i miłośnicy rodziny królewskiej na całym świecie doskonale pamiętają ten dzień. Ceremonia zaślubin syna księcia Karola z amerykańską aktorką była głośnym wydarzeniem medialnym. Ślubna kreacja Meghan Markle przez wiele tygodniu była tematem numer jeden, a najdrobniejszy szczegół ceremonii był szeroko komentowany.

Meghan Markle i książę Harry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Royal wedding wzbudzał ogromne emocje

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w 2018 roku. Na uroczystość przybyli nie tylko krewni rodziny królewskiej, ale również wielkie gwiazdy show biznesu. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Victoria i David Beckhamowie, George Clooney czy Oprah Winfrey.

Wydarzenie było transmitowane w wielu światowych stacjach i widzowie z całego świata na bieżąco komentowali klasyczną suknię z długim trenem, którą dla Meghan Markle zaprojektował dom mody Givenchy. Wiele osób wspomina ślub książęcej pary. Świeżo upieczeni rodzice również przywołują te wspomnienia. Dziś mija rok od tych wydarzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tak Meghan i Harry świętują rocznicę ślubu. Opublikowali nieznane dotąd zdjęcia

Od pewnego czasu Meghan Markle i książę Harry są aktywni w Internecie. Ich oficjalny profil na Instagramie zyskał bardzo wielu obserwatorów. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych książęca para postanowiła pochwalić się nieopublikowanymi dotąd zdjęciami. 

Tych zdjęć nikt dotąd nie widział. Książęca para najwyraźniej zostawiła je na specjalną okazję i podzieliła się nimi dopiero w rocznicę najważniejszego dnia w ich życiu. Fotografie zostały opublikowane w formie filmiku, do którego dołączona została nastrojowa muzyka. 

Nieopublikowane nigdy wcześniej zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego:

Instagram/The Duke and Duchess of Sussex

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Pudelek / Instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu