To już prawie pewne! Meghan Markle niedługo urodzi

To już prawie pewne! Meghan Markle niedługo urodzi

Meghan Markle znów znalazła się na celowniku mediów. Wszystko za sprawą jej ciążowego brzuszka, który niedawno namierzyli paparazzi. Okazuje się, że żona księcia Harry'ego prawdopodobnie spodziewa się pierwszego dziecka. Widziana w szkole rodzenia jej matka, dodatkowo wzbudziła czujność obserwatorów królewskiego dworu.

Meghan Markle spodziewa się dziecka? Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się, gdy podczas gali 100 Dni dla Pokoju kobieta próbowała zakryć brzuszek sukienką od Jasona Wu. Media, wyraźnie ożywione stylizacją, doniosły: księżna Sussex zostanie mamą!

Meghan Markle w ciąży. Kiedy rozwiązanie?

Książeca para prawdopodobnie spodziewa się pierwszego dziecka. Dziwi fakt, że Pałac Buckingham nie poinformował w oficjalnym oświadczeniu Brytyjczyków, którzy znani są z ogromnego kibicowania rodzinie królewskiej. Potwierdzeniem plotek może być obecność matki Meghan Markle w... szkole rodzenia. Doria Ragland została przyłapana w jednym z ośrodków w Kalifornii wspierających przyszłe mamy. Domniemana babcia miała podobno uczyć się opieki nad noworodkiem oraz przygotowywać się do ewentualnych przyszłych sytuacji kryzysowych, które mogą mieć miejsce przy opiece nad wnuczkiem. Książę Harry i Meghan Markle późną jesienią powitają Dorię Ragland w Londynie. Matka pięknej księżnej Sussex ma przeprowadzić się do córki już niedługo. Patrząc na doniesienia zza Oceanu i ostatnie wystąpienie Meghan podczas gali, można założyć, że już niedługo pojawi się kolejny członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Potencjalna przyszła mama ma wiele powodów do zmartwień. Brytyjskie media często śledzą jej każdy ruch, a rodzina królewska nie wspiera jej decyzji. Od dnia ślubu, jej prywatne życie przestało być intymne, a zmieniło się w wielką medialną burzę. Fani zaniepokojeni zgłaszają, że martwią się o żonę Harry'ego i ich przyszłe dziecko, bowiem Meghan Markle może mieć podczas ciąży wiele powodów do stresu. Czy książę Harry jest gotowy osłaniać żonę przed mediami? Meghan Markle źródło: Jastrząb PostZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany
  2. Cóż to był za urlop! 16 pielęgniarek zaszło w ciążę
  3. Książę Harry ma poważną konkurencję! Tajemniczy przystojniak zawrócił w głowie niejednej
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News