Meghan Markle tego nie zapomni. Siostra narobiła jej publicznie strasznego wstydu

Meghan Markle tego nie zapomni. Siostra narobiła jej publicznie strasznego wstydu

Meghan Markle znów stanęła w centrum zainteresowania brytyjskich tabloidów. Jej dość trudna relacja z rodziną teraz przynosi nowe niepokojące informacje. Chodzi o siostrę księżnej Sussex.

Meghan Markle i jej przyrodnia siostra Samatha od wielu lat żyją w konflikcie. Wszystko za sprawą stanu zdrowia ich ojca. Kobieta zarzuca księżnej, że ta nie interesuje się rodzinnymi problemami. Nierzadko o przebiegu ich konfliktu informuje media w emocjonujących wywiadach.

Problem na królewskim dworze. Co zrobiła siostra Meghan Markle?

Planowała przylot do Europy już od kilku miesięcy. Wysłała odpowiednie pytanie do królewskiego dworu, aby umówić się na spotkanie z siostrą. Nie dostała jednak odpowiedzi, więc... postanowiła szturmować dom księżnej. Meghan Markle wyraźnie nie chciała się kontaktować z siostrą, więc ta podjechała do drzwi i wołała jej imię. Została wyproszona przez strażników. - Stwierdziła, że ​​jeśli pałac nie zrobi czegoś, co pomoże w naprawie rozłamu, może stać się coś z ich tatą, który jest w złym stanie zdrowia. Zasugerowała, że gdyby tego nie dało się naprawić, byłaby to ich wina – powiedział brytyjskiemu tabloidowi informator. Niepełnosprawna oczekiwała przed drzwiami pałacu Kensington na to, aż pracownicy zorganizują spotkanie z Meghan. Ci jednak poprosili ją, aby ta odeszła. Przerażająca sytuacja natychmiast została opisana w mediach. Znów zaognił się konflikt o opiekę nad ojcem sióstr.

Meghan w świetle reflektorów

Żona księcia Harry'ego ma ostatnio trudny czas. Odkąd znalazła się w rodzinie królewskiej jest stale oceniana przez media. Konflikt w jej rodzinie sprawia, że wszystkie tabloidy na bieżąco pytają członków o aktualne historie. To nie podoba się jednak królowej Elżbiecie, która dba o etykietę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Książę Harry stara się wspierać swoją żonę niemal w każdym momencie. Gdy ojciec Meghan ujawnił zdjęcie, na którym ten mierzy ślubny garnitur natychmiast skomentował sytuację sugerując, że przyszły teść stracił jego zaufanie. Później zmartwiony Thomas Markle miał powiedzieć, że po jego śmierci para będzie mogła być znowu szczęśliwa. Samantha nie ukrywa swoich emocji. W Internecie śmiało podaje, co myśli o związku Meghan z księciem. Krytykuje siostrę, a także upokarza jej męża. Przyłapana na lotnisku w towarzystwie swojego partnera kobieta, zdaniem niektórych przyleciała, aby zakończyć konflikt rodzinny. Teraz jednak zdaje się, że nie uda się pokojowo rozwiązać sytuacji. Czy wciąż chodzi o dobro ojca?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Królowa Elżbieta musi wyprowadzić się z pałacu! Co się dzieje?!
  2. Królowa Elżbieta ma sztuczną rękę! Tajemnice monarchini zostały odkryte
  3. Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News