Reklama
Meghan Markle nie posłuchała się Elżbiety! Teraz musi ponieść konsekwencje
Reklama

Meghan Markle nie posłuchała się Elżbiety! Teraz musi ponieść konsekwencje

Meghan Markle, według brytyjskich mediów, miała zostać wezwana do Pałacu Kensington, gdzie współpracownicy królowej Elżbiety rozmawiali z nią o jej dość odważnych kreacjach. Księżna Sussex w ich ocenie za bardzo eksponuje swoje ciało. Spotkanie chyba nie pomogło, bo ostatnie wystąpienie żony Harry'ego znów zszokowało obecnych. Teraz musi ponieść konsekwencje.

Reklama
Meghan Markle znów zszokowała brytyjskich reporterów i obecnych na gali Royal Variety Performance gości. Księżna wybrała dość nietypowe zestawienie - długą obcisłą spódnicę i top, który przypominał strój kąpielowy. Urocza Amerykanka coraz częściej zalicz wpadki modowe i łamie etykietę. Okazuje się, że konsekwencje mogą być dla niej bardzo przykre.

Czemu Meghan Markle poniesie konsekwencje? Stroje księżnej Sussex znów zszokowały obecnych

Wystąpienie na gali było pierwszym "wyjściem" książęcej pary po upomnieniu, które miało płynąć wprost od królowej Elżbiety. Meghan zdaje się nie słuchać współpracowników. Nie wiadomo jednak, kto dobiera jej stroje. Ostatnio pojawiła się informacja o tym, że asystentka księżnej nie wytrzymała presji i odeszła z pałacu. Z pewnością brak "prawej ręki" nie jest łatwy dla ciężarnej Amerykanki. Czy mimo to nie powinna zatrudnić doradcy wizerunkowego? Księżnej podoba się pokazywanie ciała. Podczas oficjalnej wizyty w Australii, Meghan chętnie wybierała dość odważne stroje. Wiele z nich zszokowało media, które na bieżąco donosiły o konsekwencjach wynikających z dość odważnych strojów. Oprócz medialnego linczu, przykrymi następstwami mogą być także rozmowy z królewskimi współpracownikami, którzy coraz częściej zgłaszają zaniepokojenie stylizacjami Markle.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Czego nie można księżnej?

Nie powinna odsłaniać ciała, malować paznokci i nosić odważnych makijażu. Podczas uroczystości związanych z wypełnianiem swoich obowiązków, powinna kierować się przede wszystkim etykietą. Nie powinna wypowiadać kwestii, wcześniej nieuzgodnionych z dworem. Księżna przede wszystkim angażuje się w działania charytatywne i działalność społeczną. Wspieranie męża i innych dygnitarzy jest również dobrze widziane. Niestety już kilka razy zdarzyło się, że Meghan nosiła odważne kreacje, malowała paznokcie. Podczas spotkania z australijskimi politykami trzymała w dłoniach telefon. Pomimo licznych kontrowersji Brytyjczycy lubią żonę Harry'ego. Wielu z nich zauważa, że kobieta może być powodem zmian na królewskich dworze. Teraz Meghan czeka rozmowa z doradcami królowej Elżbiety. Meghan Markle youtube.com/ The Royal Family Channel

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  2. Ujawniono po latach od jej śmierci! Księżna Diana była tylko nagrodą pocieszenia
  3. Karol nigdy jej tego nie wybaczył. Księżna Diana publicznie go upokorzyła i zdeptała ego
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku, które są strasznymi leniuchami. One kochają spać
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?