Meghan Markle nie chce niani. Wiemy, kto zaopiekuje się najmłodszym członkiem rodziny królewskiej

Meghan Markle nie chce niani. Wiemy, kto zaopiekuje się najmłodszym członkiem rodziny królewskiej Źródło: screen/youtube/TheJayleno Fly

Meghan Markle nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Media rozpisywały się o nowej członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, jej rzekomym konflikcie z księżną Kate oraz szeregu kontrowersyjnych decyzji, a teraz pojawiła się następna zaskakująca nowina. Markle nie chce niani i wiadomo już, kto zaopiekuje się jej dzieckiem. 

Meghan Markle zaskakuje media oraz fanów brytyjskiej rodziny królewskiej od samego początku. Wyjątkowo żywiołowy charakter oraz ognisty temperament sprawiły, że szybko stała się ulubienicą mediów, lecz liczne afery wybuchające wokół jej rodziny oraz plotki o konflikcie z księżną Kate nieco zachwiały wizerunkiem żony Harry'ego. Teraz po raz kolejny Meghan Markle zdecydowała się na zaskakujący krok, który wprawił w osłupienie nie tylko Brytyjczyków, ale i cały świat. Okazuje się, że księżna nie chce dla swojego dziecka niani i wiadomo już, kto prawdopodobnie zaopiekuje się najmłodszym członkiem rodziny królewskiej.

Meghan Markle nie chce niani dla swojego dziecka

Ciążę Meghan Markle z ogromnym napięciem śledzą miliony. Odkąd informacja o jej błogosławionym stanie została potwierdzona, życie księżnej, jej każdy ruch i decyzja komentowane są przez tysiące osób. Tak stało się i tym razem, gdy pojawiła się wieść, zgodnie z którą kobieta nie chce dla swojego dziecka niani. Zagraniczne media podają, że Meghan Markle oraz książę Harry nie chcą zatrudniać opiekunki, choć wiele osób sugerowało i wciąż jest przekonanych, że powinni pójść za przykładem Justina Timberlake'a i Jessiki Biel. Zdecydowali się oni bowiem na zatrudnienie słynnej opiekunki dzieci gwiazd Connie Simpson. Najwyraźniej kobieta nie była jednak odpowiednia do zajęcia się również najmłodszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo już, kto zaopiekuje się dzieckiem Meghan Markle

Oficjalnie małżeństwo chce, by dziecko już od pierwszych chwil otoczone było najbliższą rodziną, w związku z czym jego pierwszą nianią podobno zostać ma mama Meghan Markle, Doria Ragland. Informację tę potwierdza amerykańskie "Vanity Fair", które twierdzi również, że kobieta będzie wspierała swoją córkę w ciężkich chwilach zaraz po porodzie. Jak na razie od komentarza powstrzymuje się zarówno Meghan Markle, jak i książę Harry, lecz pojawiły się już głosy twierdzące, że posiadłość małżeństwa we Frogmore ma zostać specjalnie przystosowana do nowych lokatorów. Podobno stworzony został specjalny pokój dla mamy księżnej, z którego będzie miała bardzo blisko do wnuczka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Życie bohaterów „Barw szczęścia” już nigdy nie będzie takie samo. Tragiczna śmierć kochanej postaci
  2. Polskiemu muzykowi urodziło się dziecko z zespołem downa. Przyznał, że myślał o aborcji
  3. Gessler marzy się kariera wokalna? „Madzia na Eurowizję”, „Kiedy płyta?”
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł