Meghan Markle jest załamana. Może już nigdy nie zostać matką

Meghan Markle jest załamana. Może już nigdy nie zostać matką

Meghan Markle w tym roku wyszła za mąż za księcia Harrego i oczywiście od razu zaczęto spekulować, kiedy na świat przyjdzie kolejne dziecko należące do rodziny królewskiej. Tymczasem okazuje się, że coraz bardziej prawdopodobna jest wizja tego, że Markle nie będzie mieć dzieci.

Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harrego 19. maja tego roku. Zaręczyny miały miejsce około pół roku wcześniej, po ślubie jednak społeczeństwo zaczęło głośno zastanawiać się, kiedy w końcu rodzina królewska doczeka się kolejnego potomka. Słychać było głosy, że samej księżnej Sussex bardzo na dzieciach zależy i nie może się doczekać, aż zajdzie w ciążę. Teraz jednak pojawiły się informacje, które mogą przekreślić jej marzenia raz na zawsze.

Związek księcia Harrego i Meghan Markle

Ślub księcia Harrego z Meghan Markle był najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w tym roku. Para po raz pierwszy spotkała się ponad 2 lata temu w Toronto, gdzie książę promował igrzyska dla weteranów wojennych, kobieta tymczasem brała udział w zdjęciach do serialu "Suits". Jakiś czas temu wyznali w wywiadzie dla BBC, że na poważnie wszystko zaczęło się dzięki randce w ciemno, którą zorganizowała im wspólna znajoma. Jak widać z tak niewinnego spotkania narodziła się wielka miłość i ślub na oczach milionów ludzi. W marzeniach kobiety, prócz wspaniałej uroczystości są także dzieci, tylko tu właśnie nie wszystko idzie po jej myśli.

Meghan Markle nigdy już nie zostanie matką?

Głośno w mediach mówiło się o tym, jak Meghan Markle bardzo zależy na posiadaniu dzieci oraz rodziny, tymczasem okazuje się, że nie wszystko jest tak, jak być powinno. Książę Harry właśnie wyjawił, że czuje straszną presję związaną z oczekiwaniem potomstwa zarówno przez żonę, jak i przez media i społeczeństwo, tymczasem on wcale tak tej sprawy nie postrzega i do bycia tatą mu się nie śpieszy. - On jest tak niewyobrażalnie szczęśliwy. Minął okres poślubnego szaleństwa i w końcu się docierają jako małżeństwo w codziennym życiu. Są razem rozkosznie szczęśliwi. Harry oczywiście chciałby mieć z Meghan dzieci, ale naprawdę się z tym nie śpieszy. Teraz jest zachwycony, że ma ją tylko dla siebie - wyznał mediom informator Hollywood Life. Takie słowa z pewnością nie podobają się samej Meghan. Ma ona już 37 lat, a jak wiadomo w tym wieku każdy rok zwłoki może nieść ze sobą straszne konsekwencje. Dodatkowy nacisk ze strony opinii publicznej oraz rodziny spowodować może, że kobieta już nigdy nie będzie mieć dzieci, które są jej największym marzeniem. Ciężko wyobrazić sobie żal kobiety, jeśli jej największe marzenie zaprzepaszczone zostanie przez męża. - W idealnym świecie, Meghan zaszłaby w ciążę w przyszłym roku, ale Harry nie czuje żadnej presji, żeby natychmiast poszerzać rodzinę i doszedł do wniosku, że nie ma co przyspieszać spraw. Wszystko ma się wydarzyć w swoim czasie - kontynuuje informator.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kaczyński ma wielkie plany ws. Polski. Nie wszystkim się spodobają
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Nad KRS wciąż gromadzą się czarne chmury. Ten wniosek może wszystko zmienić
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu