Dawny dom Meghan Markle w niczym nie przypominał pałacu! W takich warunkach dorosła
Anna Maria Guziewska - 11 Października 2018

Dawny dom Meghan Markle w niczym nie przypominał pałacu! W takich warunkach dorosła

Meghan Markle dziś dysponuje kilkoma posiadłościami na całym świecie. Może mieszkać w pałacach, dworach i apartamentach. Jeżdżąc z mężem przez cały rok do oddalonych od siebie punktów, nierzadko sypia w najdroższych hotelach. Gdy była nastolatką, jej życie diametralnie się różniło od tego, które wiedzie jako dorosła kobieta.

Meghan Markle zasłynęła z roli w serialu "Suits". To dzięki niej zyskała nie tylko popularność, ale i fundusze, które pozwoliły jej na dostatnie życie. Gdy poznała księcia Harry'ego nie przypuszczała, że jej życie tak diametralnie się zmieni.

Meghan Markle o swojej młodości. W jakich warunkach żyła księżna?

Gdy dostała się do szkoły średniej, przeprowadziła się do ojca. Thomas mieszkał w dwupokojowym mieszkaniu. To nie przypominało w niczym warunków, w których księżna żyje teraz. Wtedy skromna łazienka o niebieskich kafelkach, dość ciasne pomieszczenia i filigranowa kuchnia wystarczały rodzinie Markle, aby funkcjonować. Teraz Meghan mieszka w Nottingham Cottage, gdzie opływa w prawdziwe luksusy. Jedno z biur nieruchomości postanowiło sprzedać lokal, który kiedyś był domem księżnej Sussex i jej ojca. W ogłoszeniu widnieje wyraźna informacja: nic nie zmieniać. Agent promuje mieszkanie, sugerując, że jest apartamentem amerykańskiej księżnej. Nie wiadomo, ile kosztuje wynajęcie mieszkania lub jego koszt.

Konflikt w rodzinie Meghan Markle

Brytyjskie tabloidy co jakiś czas donoszą o nowych nastrojach panujących w rodzinie Markle. Jeden z najtrudniejszych - konflikt z ojcem księżnej stanowi pożywkę dla brukowców. Thomas dostarcza dziennikarzom nowych materiałów, wypowiadając się o prywatnym życiu Meghan. Zamiast bronić córki i jej prywatnego życia, mężczyzna wciąż podaje intymne szczegóły sugerując, że córka się nim nie interesuje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kontrowersyjna postać Samanthy Markle również wpływa na wizerunek Meghan w Pałacu. Przyrodnia siostra żony Harry'ego raz na jakiś czas publikuje bulwersujące informacje na temat prywatnego życia pary. Sugeruje mediom, że Meghan nie zajmuje się chorym ojcem, a jej nieobecność wyraźnie wpływa na jego aktualny stan psychiczny. Thomas Markle powiedział młodej parze przed ślubem, że będą szczęśliwi dopiero wtedy... gdy on umrze. Meghan Markle miała trudne dzieciństwo. Gdy miała zaledwie sześć lat, jej rodzice rozwiedli się. Pomimo rozstania ojciec zabiegał o regularne spotkania z córką. Bliscy pary podają, że długo czekał na jej przyjście na świat. Dziwi więc fakt, że dziś nie potrafi docenić relacji z piękną księżną Sussex.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Kate ma DUŻĄ bliznę na twarzy! Co jej się stało?!
  2. Kate Middleton jest zrozpaczona. Bolesny cios ze strony Elżbiety II
  3. Cały świat patrzył! Niesamowite spotkanie Kate Middleton i Lecha Wałęsy
kinga_rusin214 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
ZAMIANA
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News