Meghan Markle ma się z czego tłumaczyć? To może być źródło awantury z księżną Kate
Marcin Owczarek - 13 Grudnia 2018

Meghan Markle ma się z czego tłumaczyć? To może być źródło awantury z księżną Kate

Meghan Markle będzie musiała się z tego porządnie wytłumaczyć. Szykuje się kolejna awantura w rodzinie królewskiej? Wszystko na to wskazuje, gdyż Księżna Kate na pewno nie przejdzie obok takiego zachowania obojętnie.

Meghan Markle bardzo szybko weszła do rodziny królewskiej i z miejsca podbiła serca Brytyjczyków i fanów na całym świecie. To nie tylko piękna i utalentowana aktorka, ale również ikona mody dla wielu kobiet. Niestety, jak w każdej rodzinie może dojść do awantury, a powód jest mocny. Meghan z księciem Harrym spotyka się od 2016 roku. W maju 2018 roku zdecydowali się pobrać na zamku w Windsorze. Tak wielkiej uroczystości nie było od czasu, kiedy to brat Harry'ego, William wziął swój ślub z księżną Kate. Oba te wydarzenia okrzyknięto hitami roku i ciężko było przebić ich oglądalność w telewizji. Nowa księżna, kiedy weszła do rodziny, musiała nauczyć się zwyczajów i tradycji, jakie tam panują. Co więcej, powinna odnosić się z szacunkiem do królowej Elżbiety II oraz starszego małżeństwa. Niestety, dochodzi pomiędzy nimi do różnych konfliktów. Całkiem niedawno wszystkie media rozpisywały się o konflikcie między Meghan a Kate. Te pokłóciły się do tego stopnia, że Kate miała się popłakać przez żonę brata jej męża. Teraz na horyzoncie zarysował się nowy problem, który może doprowadić do prawdziwej awantury.

Meghan Markle pokłóci się z księżną Kate?

Jak donosi brytyjski "The Sun", nowa księżna wzbudza w ostatnim czasie wiele kontrowersji. Z tego też tytułu zaczyna upodabniać się do Kate. Szczególnie widać to po stylizacjach, jakie zaczyna na siebie nakładać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
W magazynie czytamy: - Meghan kopiuje to, co nosi Kate. Księżna zawsze wygląda stylowo. Jest w rodzinie od lat i zna protokół i to dlatego Meghan się nią inspiruje. Mimo to zespół księżnej jest nieco urażony, że Meghan idzie tą samą drogą co Kate. Stylistka żony Harry'ego, Jessica Mulroney nie jest przyzwyczajona do królewskiej etykiety - pisze magazyn The Sun. Czy to może oznaczać nowy konflikt w rodzinie królewskiej? Na pewno Meghan będzie musiała się z tego wytłumaczyć. Może być jednak tak, że Kate pochwali wzorowanie się na niej. Mimo to ostatnie doświadczenia dowodzą, że może z tego wyniknąć kolejna awantura pomiędzy księżniczkami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na co dzień je Boczek z Kiepskich?! Szokujące dania przyrządza mu żona
  2. Michał Szpak ojcem?! Fani muzyka wstrzymali oddech
  3. Jackowski widział przyszłość Morawieckiego! Wstrząsająca afera wybuchnie lada chwila
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News