Meghan Markle znów doprowadziła księżną Kate do łez. "Dosłownie zmusiła Williama do zdrady"

Meghan Markle znów doprowadziła księżną Kate do łez. "Dosłownie zmusiła Williama do zdrady" Źródło: screen youtube.com/TIME

Meghan Markle już niebawem zostanie mamą. Jednak fakt ten nie załagodził jej konfliktów z Kate. Księżna Sussex doprowadziła żonę Williama do łez.

Meghan Martkle podczas swoich oficjalnych wystąpień wygląda na bardzo miłą i życzliwą osobę. Jednak brytyjskie media ukazują ją na łamach swoich gazet oraz portali w zupełnie innym świetle. Tam właśnie mogliśmy się dowiedzieć o tym, jak Meghan traktuje swoich pracowników, a także jak przebiega jej relacja z księżną Kate. Według mediów, księżna Sussex doprowadziła Kate Middleton do łez.

Meghan Markle zrzuciła całą winę na Kate

Można by się spodziewać, że w obecnej sytuacji wszyscy na Wyspach mówią tylko i wyłącznie o nadchodzących narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ sytuacja małżeńska pierwszego po Karolu następcy tronu jest równie, jeżeli nie ciekawsza.

Wszystko przez pogłoski, jakoby to książę William miał zdradzać swoją żonę podczas jej trzeciej ciąży z najlepszą przyjaciółką Kate. Oczywiście wedle oficjalnego stanowiska prawników Williama, nic takiego nie miało miejsca. Jednak nie sprawiło to, że temat zniknął, a wręcz przeciwnie, zaczęły wypływać kolejne fakty na ten temat.

Wedle ostatnich doniesień Meghan Markle rozmawiała na ten temat z Kate. Konflikt pomiędzy nimi jest opisywany niemalże od początku małżeństwa Meghan i wygląda na to, że przez ten czas jedynie się wzmocnił. Według brytyjskich mediów Meghan powiedziała Kate, że to jej wina, iż William ją zdradzał.

 - Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem - twierdzi informator Radar Online.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według księżnej Sussex Kate Middleton będąc w trzeciej ciąży, zaniedbywała swojego męża i była wobec niego zimna i oschła. To natomiast sprawiło, iż książę został praktycznie wepchnięty przez swoją żonę w ramiona innej kobiety. Tak okrutne słowa z ust Meghan bardzo zraniły Kate, która nie wytrzymała nerwów i zalała się łzami.

Nie da się ukryć, że był to potężny cios ze strony Meghan, która wykorzystała słaby punkt Kate. Jednak takie zachowanie bez wątpienia nie wpłynie dobrze na ich relacje i tylko utrwala wizerunek księżnej kreowany przez media.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda miała ROMANS z aktorem TVP?! Gwiazdor skomentował: "Ewidentnie leciał na Kingę"
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

 

źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News