Świąteczny horror w Pałacu Buckingham. Meghan Markle cała we łzach
Wiadomości Pikio - 22 Grudnia 2018

Świąteczny horror w Pałacu Buckingham. Meghan Markle cała we łzach

Meghan Markle jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Piękna Amerykanka miała wnieść do konserwatywnej monarchii prawdziwy powiew świeżości, jednak nie wszystko idzie w tej kwestii ponoć zgodnie z jej planem. Tuż przed Bożym Narodzeniem atmosfera na dworze stała się podobno dla księżnej nie do wytrzymania.

Meghan Markle zdążyła już podbić serca milionów sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie. Księżna często spotyka się jednak także niestety z ogromną krytyką oraz odrzuceniem ze strony poddanych, ale także krewnych męża. Są one motywowanie głównie faktem, iż Amerykanka często stara się w dość zawoalowany sposób wyłamywać ze sztywnych ram i zasad panujących na królewskim dworze, co nie każdemu przypadło do gustu.

Meghan Markle czuje się niczym w klatce? Niepokojące doniesienia z londyńskiego pałacu

Jak donoszą zagraniczne media, ostatni czas ma się okazywać dla Meghan naprawdę trudny. Po raz pierwszy zdaje się bowiem rozumieć, jakie realnie następstwa pociągnęło za sobą wejście do monarchicznej rodziny. Afera rozpętała się głównie wokół inicjatyw społecznych oraz organizacji, które księżna miałaby objąć swoim patronatem. Chociaż znana ze swej niezależności i zamiłowania do wolności Amerykanka wybrała konkretne projekty, nie wszystkie zostały zaakceptowane przez Pałac, co doprowadziło ją ponoć do łez. Niestety jest złość niczego w tej kwestii nie może odmienić. - Meghan czuje się sfrustrowana, kiedy słyszy odpowiedź "Nie możesz tego zrobić" lub "Nie rób tego" - ujawnił w rozmowie z reporterami magazynu "People" informator z otoczenia członków brytyjskiej rodziny królewskiej. - Pałac jest magicznym miejscem i jest to także miejsce, w którym często słyszysz "Nie, nie, nie" - dodała osoba będąca blisko Meghan Markle.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej

Jak Meghan poradzi sobie z kolejnym kłopotem?

Na razie wiadomo jedynie, iż tematyką, którą zajmie się w przyszłości księżna Sussex, będzie edukacja oraz prawa kobiet. Szczegóły trafią jednak do mediów dopiero w pierwszych tygodniach 2019 roku. Czas pokaże, jak szybko uda się Meghan porozumieć bowiem w tej sprawie z dworskimi współpracownikami. Fani mają nadzieję, iż obecny kryzys nie wpłynie ostatecznie na nastrój księżnej podczas zbliżającego się już wielkimi krokami Bożego Narodzenia. Po raz pierwszy spędzi je bowiem jako żona księcia Harry'ego, a co za tym idzie także członkini brytyjskiej rodziny królewskiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzów DDTVN wmurowało! Gwiazdy ujawniły swój związek, nikt tego nie wiedział
  2. Zuzanna Łapicka nie żyje! Kim była zmarła żona Daniela Olbrychskiego?
  3. Meghan Markle i księżna Kate się nienawidzą? Wreszcie wiadomo, o co poszło
  4. „Staropolskie imię, które nadaliśmy naszej córce może zniszczyć jej życie”. Mają rację?
  5. To wydarzyło się już 7 lat temu. Wszyscy mówią o tym, co Kate zrobiła u królowej
ZAMIANA
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News