To był powód szybkiego ślubu z Meghan Markle? Niespodziewane doniesienia brytyjskiej prasy

To był powód szybkiego ślubu z Meghan Markle? Niespodziewane doniesienia brytyjskiej prasy

Meghan Markle z pewnością niejeden pozazdrościłyby życia. Z aktorki średniej klasy stała się prawdziwą księżną. W maju ubiegłego roku wzięła ślub z księciem Harrym. Brytyjskie media donoszą z jakiego powodu para przyspieszyła ślub. 

Meghan Markle swojego ówczesnego męża poznała trzy lata temu w lipcu. Prze cztery miesiące para utrzymywała związek w tajemnicy. Jednak fani rodziny królewskiej i aktorki nie dawali za wygraną. W końcu w listopadzie 2016 roku Pałac Kensington  oficjalnie potwierdził związek. Rok później Meghan i Harry zaręczyli się, a ślub odbył się już 7 miesięcy później. Obecnie spodziewają się pierwszego dziecka. Brytyjskie media donoszą, że szybki ślub nie był spowodowany pragnieniem doczekania się dziecka, czy wielką miłością. Spekulują, że powodem dla którego para tak bardzo się pospieszyła - było szybko postępujące łysienie księcia Sussexu.

Meghan Markle wzięła ślub z Harrym tylko z jednego powodu

Jest to z pewnością problem większej części rodzin, który mają w genach. Ten sam problem ma książę William. Fani rodziny królewskiej na problem zwrócili uwagę po opublikowaniu świątecznej pocztówki na Instagramie. Na zajęciu widzimy księcia i księżną Sussexu odwróconych tyłem. Główną uwagę nie zwracają oni i fajerwerki w tle, a mocna łysina na głowie Harry'ego. Może nie byłoby to dziwne zjawisko, gdyby książę nie miał dopiero 34 lat. - W zeszłym roku nastąpiło znaczne przyspieszenie łysienia. Harry traci teraz włosy tak szybko jak jego brat William. Jeśli nie podejmie żadnych działań, będzie cierpiał z powodu zaawansowanego łysienia typu męskiego - ostrzega Dr Asim Shahmalak z Manchester’s Crown Clinic. Dodaje, że jedynym rozwiązaniem tego problemu jest ich przeszczep. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:  Właśnie to od Spencera Stevensona, specjalisty od włosów zaczęła się spekulacja, dlaczego tak szybko para się pobrała. - Myślę, że młodzi mężczyźni mogą pędzić w pośpiechu w małżeństwa, ponieważ czują się tak, jakby nikt nie był zainteresowany nimi, gdy tylko pogorszy się ich stan włosów. Dla wielu był on jednym z najbardziej pożądanych kawalerów na świecie. Niewykluczone, że wypadanie włosów mogło przyspieszyć jego decyzję o małżeństwie - przekonywał specjalista w "The Sun". Meghan Markle zanim stała się księżniczką próbowała swoich sił  w aktorstwie. Zagrała m.in w "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "Bez śladu" i "W garniturach".
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Meghan Markle szuka niani dla dziecka. Jej wymagania są zaskakujące
  2. Biograf rodziny królewskiej komentuje małżeństwo Meghan i Harrego. „Stał się zrzędliwy”
  3. Meghan Markle nie chce niani. Wiemy, kto zaopiekuje się najmłodszym członkiem rodziny królewskiej
  4. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
        Następny artykuł