Meghan Markle luksusy dziecka
yt.com/CBC News
Mariusz Wiącek - 7 Maja 2019

Dzieciaki mogą tylko pomarzyć. W takich luksusach będzie dorastał syn Harry'ego i Meghan

Meghan Markle po wielu trudnych przeżyciach i niepokoju brytyjskiego społeczeństwa urodziła dziecko, na które czekali ludzie z całego świata. Młody syn pary książęcej będzie mieszkał w luksusach, jakie dla większości ludzi są całkowicie nieosiągalne. Niewielu potrafi nawet sobie to wyobrazić.

Meghan Markle i książę Harry mogą już cieszyć się fizycznie swoim synem. Narodziny "royal baby" śledziły miliony osób na całym świecie. Wiadomo już, że jest to chłopiec, jednak rodzice w dalszym ciągu nie podali oficjalnej informacji odnośnie tego, jakie dziecko będzie nosiło imię. Pojawiają się tymczasem kolejne informacje dotyczące jego przyszłości.

Jedną z nich jest ta, dotycząca miejsca zamieszkania syna pary książęcej. Księżna Sussex już wcześniej wzbudzała ogromne kontrowersje wśród fanów rodziny królewskiej, jednak tym razem z pewnością wiele osób uzna to za przesadę. Otóż kobieta ma już swoje plany, które zamierza realizować za zgodą swojego męża. Miejsce, w którym chcą zamieszkać z pewnością jest nieosiągalne dla całej reszty społeczeństwa. Royal baby będzie się wychowywało w niewyobrażalnych luksusach, o jakich inni mogą tylko pomarzyć.

Marta Kaczyńska jest wściekła na byłego mężaByły mąż Kaczyńskiej szokująco o stosunkach płciowych. Marta mu tego nie daruje?Czytaj dalej

Kolejny kontrowersyjny pomysł Meghan Markle. Czy królowa wyrazi zgodę?

Księżna Sussexu wpadła na pomysł, który z pewnością przypadł do gustu jej mężowi, czego nie można powiedzieć o samej królowej. Otóż jeśli uda się go zrealizować para książęca razem ze swoim synem wyjadą do Republiki Południowej Afryki, gdzie spędzać będą kilka miesięcy w roku.

Jednakże najbardziej prawdopodobną opcją co do stałego zamieszkania rodziny jest miejscowość Frogmore. Mieści się ta luksusowy pałac, gdzie pod koniec XIX wieku mieszkał Abdul Karim - nauczyciel królowej Wiktorii. Ten dom podarowała parze książęcej królowa Elżbieta II i z pewnością chciałaby, żeby tam zamieszkali. Królowa niewątpliwie pragnęłaby mieć swojego prawnuka blisko siebie, zwłaszcza ze oficjalnie znajduje się on pod jej opieką i to ona, nie rodzice ma najwięcej do powiedzenia w kwestii jego wychowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wyglądają córki Andrzeja Grabowskiego? Jedna to gwiazda hitowego serialu TVN, druga jest żoną Pawła Domagały (FOTO)Jak wyglądają córki Andrzeja Grabowskiego? Jedna to gwiazda hitowego serialu TVN, druga jest żoną Pawła Domagały (FOTO)Czytaj dalej

Specjalnie na tę okazję dom ten wyremontowano, dodając między innymi ogród warzywny, studio jogi, a także wiele zmian, mających na celu zwiększenie akustyki tego miejsca. Zawiera w sobie wszelkie luksusy, jakie można sobie wyobrazić, a jednocześnie ma niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa, który nie pozwoli na jakiekolwiek naruszenie prywatności rodziny przez osoby z zewnątrz.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News