Meghan Markle w błagalnym apelu. "Mam jednego ojca, przestań mnie prześladować"

Meghan Markle w błagalnym apelu. "Mam jednego ojca, przestań mnie prześladować" Źródło: screen youtube.com

Meghan Markle i jej kontakty z ojcem od dłuższego czasu nie wyglądają najlepiej. Teraz przyjaciółki księżnej ujawniają treść listu, który wysłała do niego Meghan. Księżna ma już dosyć.

Meghan Markle już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko, które bez wątpienia będzie jej prawdziwym oczkiem w głowie. Wszyscy jej fani czekają na ten moment z niecierpliwością, jednak mimo jej błogosławionego stanu, to nie uniknęła pokaźnej ilości stresu. Wszystko za sprawą jej konfliktu z ojcem, który cały czas nabiera na sile. Księżna bardzo mocno to przeżywa i powoli już traci siły, co najlepiej widać po treści jej listu.

Meghan Markle napisała list do swojego ojca

Kontakty księżnej Sussex z ojcem nigdy nie należały do najłatwiejszych. Mężczyzna po rozwodzie ze swoją małżonką przestał utrzymywać kontakt z Meghan. Przez bardzo długi czas w ogóle nie mieli ze sobą kontaktu, jednak wszystko się zmieniło w momencie, gdy Meghan Markle wyszła za księcia Harry'ego. Wtedy też ojciec momentalnie przypomniał sobie o swojej córce i zaczął jej wypominać, że zostawiła go i całkowicie wyparła ze swojej pamięci. Jednak Thomas Markle nie poprzestał i zaczął się kontaktować z mediami, oczerniając swoją córkę. To tylko pogorszyło ich relację, która teraz jest wprost w opłakanym stanie. Doszło nawet do tego, że księżna wysłała do niego specjalna wiadomość, w której wprost pisze, żeby przestał ja prześladować. O treści tego listu doniosły koleżanki Meghan, które wolały pozostać anonimowe. - Tato, mam złamane serce. Kocham cię. Mam jednego ojca. Proszę, przestań prześladować mnie w mediach, będziemy wtedy mogli odbudować naszą relację - miała napisać Meghan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wedle ich relacji księżna w odpowiedzi otrzymała propozycję wspólnej sesji zdjęciowej, co dokładnie pokazuje, jakie przesłanki kierują jej ojcem. Przyjaciółki Meghan bardzo się o nią martwią, ponieważ zdają sobie sprawę, jak duży wpływ ma to na nią, tym bardziej że jest w ciąży. - Zawsze będzie ją to bolało. Martwimy się o nią i o jej dziecko. Nikomu nie powinno się fundować takiej emocjonalnej traumy, zwłaszcza kobiecie w ciąży... Jej ojciec doskonale wie, jak do niej dotrzeć. Numer telefonu pozostał niezmieniony, ale on ani nie dzwoni, ani nie pisze. To dla niej naprawdę bolesne. Ona jest ciągle tą samą osobą, nie zmieniła się, a doniesienia o jej konflikcie z Kate to zwykłe plotki - wyznają koleżanki księżnej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?
  2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  3. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie brzucha i USG. Prosi fanów o pomoc w leczeniu chorego dziecka
  4. Cugowski ma jeszcze jednego syna, o którym mało wiadomo. Podobny?
  5. Prosi już tylko o modlitwę. Gwiazdor show TVN jest śmiertelnie chory
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pudelek Następny artykuł