Meghan Markle urodzi szybciej niż ktokolwiek się spodziewał!

Meghan Markle urodzi szybciej niż ktokolwiek się spodziewał!

Meghan Markle już niedługo zostanie mamą. Do narodzin kolejnego "royal baby" zostało mniej czasu, niż można się spodziewać. Tymczasem niezależna i charakterna księżna czyni kolejne odstępstwa od królewskiej etykiety.

Meghan Markle odlicza już dni do porodu. Brytyjczycy interesujący się losami rodziny królewskiej już nie mogą się doczekać narodzin kolejnej pociechy na dworze w Windsorze.

Meghan Markle wkrótce urodzi. Księżna walczy o prywatność przed własnym porodem

Jesienią ubiegłego roku księżna obwieściła światu, że jest w ciąży. Znana z nakręcania medialnych skandali Meghan uruchomiła kolejną, niekończącą się lawinę spekulacji. Choć nie sposób ustalić dokładną datę porodu, wszystkie znaki na niebie wskazują, że Meghan urodzi jeszcze w tym miesiącu.

Nic dziwnego, że zbliżające się narodziny kolejnego "royal baby" są coraz częściej podnoszonym tematem. Media poznały już kilka ciekawszych szczegółów porodu. Okazuje się, że Meghan również w tej kwestii postanowiła pójść pod prąd. Jej upór zdecydowanie nie spodoba się rodzinie królewskiej.

Czy dworskie rytuały wezmą górę? Monarchia stawia na sprawdzonych położnych

Gdy większość przyszłych mam decyduje się na poród w szpitalu St Mary's w londyńskiej dzielnicy Paddington, Amerykanka zadecydowała, że urodzi w szpitalu położonym bliżej Windsoru. Najwięcej kontrowersji wzbudził jednak jej kategoryczny sprzeciw na samą myśl o obecności "facetów w garniturach".

Plotek.pl przytacza, że rozchodzi się o nadwornych położników rodziny królewskiej, Alana Farthinga i Guya Thorpe-Beestona. Meghan zaznaczyła, że nie życzy sobie obecności obu panów w trakcie porodu. Chce urodzić w swobodnej, "cywilnej" atmosferze, bez zbędnego ceremoniału.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy upór przełoży się na oczekiwane przez nią warunki przy porodzie? Z perspektywy przyszłej matki trudno nie zgodzić się z księżną. Poród uchodzi za jedno z najtrudniejszych i najbardziej intymnych wydarzeń w życiu kobiety. Z drugiej strony, żelazna konsekwencja konserwatywnej monarchii dosięga nawet tej czynności.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego zginęła tragicznie. Miała przed sobą całe życie
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Plotek

Następny artykuł