Wszyscy mówią o Meghan Markle, a tymczasem ONA zdobywa serca! Niesamowita księżna

Wszyscy mówią o Meghan Markle, a tymczasem ONA zdobywa serca! Niesamowita księżna

Księżna Kate jest uznawana przez cały świat za ikonę stylu. Jej skromne i eleganckie kreacje często są źródłem zachwytów poddanych Korony Brytyjskiej oraz miłośników monarchii. Jej kreacje, podobnie jak księżnej Meghan Markle, cieszą się niemałą uwagą. Ostatnio zainteresowanie opinii publicznej wzbudziła jednak inna księżna.

Obydwie brytyjskie księżne często są w centrum zainteresowania mediów z powodu strojów, jakie noszą podczas przeróżnych uroczystości i spotkań. Ich kreacje nierzadko są na ustach wszystkich, nie tylko poddanych, ale także kreatorów czy znawców mody. Nieoczekiwanie jednak inna potencjalna następczyni tronu znalazła się na ustach komentatorów. To może spowodować utratę pozycji ikony stylu przez księżną Kate.

Meghan Markle i księżna Kate mają konkurencję

Księżna Charlene Grimaldi z Monako, bo to o niej mowa, ostatnio zadziwiła swoją kreacją, w jakiej pojawiła się na paryskim Fashion Week. Jej kreacja wyjściowa wywołała niemałe zamieszanie - i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Następczyni monakijskiego tronu pojawiła się ubrana w dwuwarstwową czarną sukienkę - "małą czarną" obszytą prześwitującym materiałem, który posłużył do utworzenia lekkiego drapowania, oraz deseniu na kreacji. Wierzchnia warstwa uchroniła księżną Monako od złamania protokołu, z tego względu, że materiał sięgał niemal do kostek. Do sukni księżna Charlene dobrała czarną torebkę "kopertówkę", oraz skórzaną kurtkę. Całość stroju została podkreślona lekkim makijażem, upiętymi włosami i butami na wysokim obcasie.

Księżne są ikonami stylu

Księżna Charlene nie jest pierwszą europejską księżną podziwianą za stroje noszone podczas oficjalnych wizyt. Jedną z najsłynniejszych członkiń rodziny królewskiej wyznaczającej styl była tragicznie zmarła księżna Diana, której styl był wzorem do naśladowania przez wiele kobiet w owym czasie. Tradycję wyznaczania trendów modowych podjęła księżna Kate, której eleganckie i skromne stroje ponownie stały się wzorcem dla kobiet.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Do owej tradycji dołączyła także Meghan Markle, której styl ubierania również znajdował się na ustach wszystkich. Do nieoficjalnego "wyścigu stylu" dołączyła ostatnio księżna Charlene, która ma szanse prześcignąć dotychczasową "liderkę", jaką bez wątpienia jest księżna Kate. Meghan Markle  1. Bardzo ważne zmiany dla kierowców! Od 1 października
  2. Córka „Czterdziestolatka” przerywa milczenie! „Pół Polski obrzuciło mnie błotem”
  3. Polsce grozi globalne odcięcie od prądu. Minister prosi o pomoc Matkę Boską
  4. Samolot polskich siatkarzy uszkodzony!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu