Meghan Markle i Harry przekazali radosną nowinę. Ich rodzina właśnie się powiększyła

Meghan Markle i Harry przekazali radosną nowinę. Ich rodzina właśnie się powiększyła Źródło: fot. YouTube.com/Guardian News

Meghan Markle jest obecnie jedną z najbardziej znanych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykańska aktorka, która poślubiła księcia Harry'ego, wykazała się ogromną wrażliwością. Z jej inicjatywy rodzina małżonków właśnie się bowiem powiększyła!

Meghan Markle i książę Harry są niezwykle popularną parą. Zakochanych uwielbiają nie tylko Brytyjczycy, ale także mieszkańcy innych krajów świata, którzy często informują o swej sympatii wobec małżonków na portalach społecznościowych.

Wszystkie zwierzaki Meghan Markle

Co ciekawe, do mediów dotarły właśnie informacje, które niezwykle ucieszyły opinię publiczną. Jak się bowiem okazało, rodzina Markle i księcia Harry'ego niespodziewanie się powiększyła. Chociaż członkini rodziny królewskiej ma już dwa psy, postanowiła przyjąć pod swój dach kolejnego czworonoga. Jej pomysł z wielkim entuzjazmem podzielił także mąż. Niestety wciąż nie wiadomo, jak wygląda psiak oraz jakie imię dla niego wybrano.

Jaka jest prywatnie Meghan Markle?

Warto przypomnieć, że Meghan nie od dziś znana jest ze swej miłości do zwierząt. Jeszcze w Stanach Zjednoczonych przygarnęła dwa czworonogi, z których jeden przeprowadził się z nią na Wyspy. Drugi musiał niestety zostać w USA z powodu wieku, który uniemożliwiał odbycie bardzo długiej podróży. Opinia publiczna nie ma jednak wątpliwości, że Meghan wciąż stara się o niego dbać. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie ukrywają także radości z powodu kolejnej adopcji, na którą zdecydowała się księżna oraz jej małżonek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle przeżywa dramat. Pałac wydał jej bezwzględny rozkaz
  2. Małgorzata Kożuchowska do dziś nie może się pozbierać. To ją zniszczyło
  3. Niemal nikt nie przeżył. Prawie wszystkie gwiazdy filmu „Potop” nie żyją
  4. Oglądałeś „Czterech pancernych i psa”? Ujawniono informacje, które wprawią Cię w osłupienie
  5. Kuba Wojewódzki już nie płacze po Renulce. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News