Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys. Księżna wyjeżdża

Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys. Księżna wyjeżdża

Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem zaledwie od maja, a już przechodzą pierwszy kryzys. Księżna nie odnajduje się najlepiej w nowej roli i marzy o odpoczynku. Postanowiła wyjechać bez swojego męża. To się może źle skończyć.

Meghan Markle obserwuje teraz cały świat. Wszyscy czekają na jakąkolwiek wpadkę ze strony świeżo poślubionej małżonki księcia. Była aktorka i obecna księżna Sussex ma tego dość. Wygląda na to, że ciemne chmury zebrały się nad głową jej i księcia Harry'ego. Chociaż na ich ślubie cały świat obserwował to, jak patrzą na siebie z miłością i oddaniem, to proza życia dopadła ich bardzo szybko. Meghan jest pod wielką presją, miliony ludzi obserwują ją w oficjalnych sytuacjach i czekają na jej wpadkę.

Meghan Markle i książę Harry mają kryzys?

Księżna jest tak zmęczona, że postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych, z których z resztą pochodzi. Chce odwiedzić swoją rodzinę i przyjaciół. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakty, że księżna postanowiła wyjechać sama, bez swojego dopiero co poślubionego męża.
- Chce odwiedzić rodzinę i przyjaciół, jednak nie jako księżna, a zwykła kobieta. Najpierw chciałaby polecieć do Nowego Jorku, a potem do Los Angeles - podaje źródło "US Weekly". Czyżby Meghan chciała się chociaż na chwilę uwolnić od blasku fleszy, rodziny męża, a może i samego Harry'ego? Romantyczna miłość jest piękna, ale proza życia często ją zabija. Parze życzymy zatem wytrwałości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo nękany przez państwo! Ma dość
  2. Ogromne kłopoty TVN! PiS wytoczył najcięższe działa
  3. Koszmar w Mam Talent! Podczas występu upuścił żonę w płomienie (VIDEO)
  4. Mimo obietnic, chcą utrzymać okrutny przemysł futrzarski
  5. Skuteczny sposób na kaca – czyli co polecają gwiazdy
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News