Meghan Markle się zbuntowała! Królowa jest wściekła, Brytyjczycy zamarli

Meghan Markle się zbuntowała! Królowa jest wściekła, Brytyjczycy zamarli

Meghan Markle jest jedną z najbardziej lubianych i podziwianych przez Brytyjczyków członkiń rodziny królewskiej. Księżna, która oczekuje obecnie przyjścia na świat pierwszego dziecka, nie zamierza jednak zrezygnować z dość odważnych kreacji. Jak donoszą media z Wysp, żona Harry'ego ma przez to coraz większe problemy.

Meghan Markle stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej poprzez ślub z wnukiem Elżbiety II, księciem Harrym. Księżna, która wcześniej zawodowo zajmowała się aktorstwem oraz często pojawiała na show-biznesowych imprezach, musiała całkowicie odmienić swoje życie dla największej miłości, co nie przyszło jej oczywiście ze szczególną łatwością.

Jak Meghan Markle podpadła królowej Elżbiecie II? Księżna nie zamierza poddać się presji

Poza przeprowadzką do Wielkiej Brytanii z ukochanych Stanów Zjednoczonych, Meghan porzuciła zaprzyjaźnione środowisko oraz zawiesiła konta na portalach społecznościowych, z których nie może już korzystać. Poza tym nakazano jej całkowitą zmianę stylu - musiała od razu zrezygnować z kreacji rodem z czerwonego dywanu. Co ciekawe, sama księżna nie zamierza najwyraźniej podporządkowywać się tej zasadzie. Opinia publiczna wciąż może ją bowiem często oglądać w odważnych stylizacjach z odsłoniętym dekoltem, ramionami lub plecami. Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu Meghan miała już zostać wezwana na przysłowiowy dywanik z powodu wybieranych kreacji, co ostatecznie nie przyniosło zamierzonego skutku.

Czy Elżbieta II zmieniła swój stosunek do księżnej Meghan?

Sama królowa Elżbieta II, pomimo ogromnej słabości do żony wnuka, której raczej nie ukrywa, miała nie być zachwycona jej stylizacjami. Zdaniem monarchini młoda księżna, będąca obecnie w ciąży, pokazuje zdecydowanie zbyt wiele ciała, co nie przystoi członkom i członkiniom rodziny królewskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Stylizacja, w której Meghan pojawiła się u boku męża na gali Royal Variety Performance, wskazuje raczej na to, że księżna nie zamierza podporządkowywać się stanowczym zakazom. Brokatowy top, odsłaniający plecy i ramiona oraz eksponująca zaokrąglony brzuszek spódnica była prawdopodobnie tego najlepszym dowodem. Czy księżna może tym uporem ściągnąć na siebie spore kłopoty? Tego opinia publiczna raczej się nie dowie. Monarchini nie będzie jednak zapewne zachwycona postawą żony swego ukochanego wnuka, która otwarcie buntuje się przeciw utartym, panującym od wielu lat wewnątrz monarchii zasadom. Meghan Markle Fot. Instagram/The Royal Family Meghan Markle Fot. Instagram/The Royal FamilyZOBACZ TAKŻE:
  1. Wściekli widzowie nie mogą na nią patrzeć. Znienawidzona gwiazda stacji triumfuje
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Córka Leszka Millera Jr obdarta z intymnych tajemnic. W życiu byście się tego nie spodziewali
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Gwiazda „Rolnik szuka żony” zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie
Następny artykuł