Meghan Markle oskarżona o kradzież!

Meghan Markle oskarżona o kradzież!

Tego jeszcze nie było. Odkąd książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub, wciąż są na ustach świata. Wiele już o nich mówiono, ale to ostatnie szczególnie uderza. Świeżo upieczona księżna Sussex została oskarżona... o kradzież.

Chodzi o suknię ślubną księżnej Sussex. Część bacznych obserwatorów królewskiej ceremonii dopatrzyło się w niej... plagiatu. Podobno kreacja była łudząco podobna do kreacji ślubnej innej projektantki. Suknia ślubna księżnej została zaprojektowana przez Clare Waight Keller dla domu mody Givenchy. Kosztowała ponad 200 tysięcy funtów i od samego początku budziła wiele emocji. Głównie dlatego, że tuż po ceremonii oskarżono Meghan Markle o kradzież.

Meghan Markle ukradła pomysł na suknię ślubną?

Wtedy to projektantka Emilia Wickstead udzieliła wywiadu, w którym skrytykowała wygląd królewskiej panny młodej, stwierdzając, że miała ona fatalną fryzurę, a sama suknia była za duża i... wyglądała identycznie jak jeden z jej projektów! Ostatecznie na Wickstead spadła fala krytyki, zatem projektantka zmuszona była wycofać swoje oskarżenia o plagiat pod adresem księżnej Sussex. - Jej Królewska Wysokość księżna Sussex wyglądała absolutnie pięknie w dzień swojego ślubu i mam dla niej ogromny podziw i szacunek. Nie sądzę, żeby jej sukienka była kopią jednego z naszych projektów. Mam wielki szacunek dla Clare Waight Keller i House of Givenchy. To dla mnie ogromne źródło inspiracji. Chciałabym, aby ich Królewskie Wysokości, książę i księżna Sussex cieszyli się szczęśliwym i pełnym miłości życiem - napisała w nowym oświadczeniu Emilia Wickstead. Trzeba przyznać, że ton tej wypowiedzi jest zupełnie inny niż to, co mówiła wcześniej. Czego się nie robi dla utrzymania resztek sympatii kupujących. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
  2. Mieszkanie Okupnik kompletnie zdemolowane. Trudno uwierzyć, kto to zrobił
  3. Jej piosenki śpiewała kiedyś cała Polska. Dziś interweniował Duda
  4. Wyznaczono miejsce pochówku Benedykta XVI
  5. Napił się i zasnął w bagażniku. Już się nie obudził
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News