Nie tylko Markle oberwała. Księżnej Kate też dostało się od królowej

Nie tylko Markle oberwała. Księżnej Kate też dostało się od królowej Źródło: youtube.com/ODN

Meghan Markle odkąd pojawiła się w życiu rodziny królewskiej, budziła ogromne emocje. Dużo bardziej ułożona księżna Kate zeszła nieco na dalszy plan, ale nie zawsze i w jej przypadku było tak różowo. Niestety, ona również oberwała swego czasu od królowej Elżbiety. 

Meghan Markle wzbudza w Brytyjczykach ogromne emocje. Młoda księżna nie robi jednak wszystkiego tak, jak powinna według dworskiej etykiety, dlatego już kilka razy oberwała od królowej Elżbiety II. Druga obecna na dworze brytyjskim księżna - żona księcia Williama, w porównaniu do Meghan Markle - świeci przykładem. Jednakże nie zawsze było tak kolorowo. Mało kto pamięta, co ma na koncie księżna Kate.

Księżna Kate krytykowana niczym Meghan Markle

Chociaż księżna Kate wydaje się być niezwykle ułożoną osobą, która w przeciwieństwie do Meghan, wie doskonale jak radzić sobie z dworską etykietą to nie zawsze jej życie w rodzinie królewskiej usłane było różami. Chociaż teraz wszyscy są skupieni wokół skandali, które jak magnes przyciąga żona księcia Harry'ego, to my przypominamy czasy, kiedy to Kate była wśród Windsorów "czarną owcą".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kate Middleton nie pochodziła z rodziny szlacheckiej, do tego na studiach znana była z tego, że lubi zaszaleć. To na początku bardzo nie podobało się królowej Elżbiecie. Uważała ona jej styl bycia za przesadnie frywolny i była przekonana, że ta nie poradzi sobie w roli księżnej. Nie raz i nie dwa Kate oberwała i musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi uwagami. Na szczęście jednak dla związku jej i księcia Williama, ostatecznie odnalazła się w swojej nowej roli, a teraz uznawana jest wręcz za chlubę rodziny królewskiej. To tylko dowodzi faktu, że być może i książę Harry w którymś momencie będzie mógł być dumny ze swojej żony, a jej relacja z królową ułoży się równie dobrze jak tak, którą udało się zbudować Kate.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Farna pokazała BRATA! Jest bardzo PRZYSTOJNY! Fanki oszalały
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. „Lista grzechów” Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Kozaczek Następny artykuł