Meghan Markle dopiero od maja jest księżną Sussex, a już jej życie legło w gruzach. Kobieta musi się zmierzyć z nową sytuacją i nowymi problemami. Co sprawiło, że księżna jest zrozpaczona?

Związek Meghan Markle i księcia Harrego od początku wywoływał szybsze bicie serca w brytyjskiej prasie. Para ściągała uwagę Brytyjczyków tym, że Meghan jest rozwódką, Harry od zawsze był niepokornym księciem a razem tworzyli piękną i zarazem niewinną parę.

Teraz po ślubie Meghan Markle ma nowe obowiązki, wynikające z objęcia funkcji księżnej Sussex, na skutek czego cierpi. Problemem który jej doskwiera jest samotność. Kobieta musiała zerwać kontakt ze starymi znajomymi, z którymi często wiązały ją wieloletnie przyjaźnie. Kobieta najwyraźniej nie sądziła, że poślubienie księcia będzie kosztowało ją tyle wyrzeczeń i utratę najbliższych jej osób. Z kolei nowi ludzie, którymi została otoczona w pałacu oraz na wszystkich spotkaniach, nie wzbudzają jej zaufania.

Do sytuacji, w jakiej znalazła się Meghan Markle jakiś czas temu odniósł się jej ojciec, Thomas. Jego zdaniem, córka nie nadaje się do dworskiego życia z rodziną królewską. Zaznaczył, że kobieta jest nieszczęśliwa, a prezentowana w mediach uśmiechnięta twarz jest wyłącznie wyuczonym elementem wizerunkowym.

Meghan Markle jest nieszczęśliwa niczym księżna Diana

Tym samym kobieta czuje dokładnie to samo, co matka jego wybrańca, Diana Spencer. Kiedy Diana poślubiła w lipcu 1981 roku księcia Karola, w mediach na początku pisano, że będzie to księżna otwierająca nową epokę na brytyjskim dworze. Jednak, ten opis szybko został zastąpiony przez obszerne felietony o tym, jak to Diana jest samotna, jak źle czuje się na dworze oraz o tym, jak mąż jej nie wspiera. Wszystkie problemy które powstały, zaowocowały rozwodem wiele lat później.

Czy Meghan Markle otrzymuje wsparcie od swojego męża oraz czy kobieta odnajdzie się w nowej sytuacji? Kobieta pełni swoje obowiązki dopiero od maja i jak każdy musi odnaleźć się w nowym miejscu. Jednakże ta historia, zupełnie tak samo jak księżnej Diany pokazuje nam, że po spotkanie księcia z bajki nie zawsze wiąże się z zakończeniem „i żyli długo i szczęśliwie”. Czy związek pary przetrwa tę próbę?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PiS TEŻ było za ACTA2, a w mediach cisza!
  2. Te Kuchenne Rewolucje przejdą do historii. Porażka właściciela knajpy
  3. Agnieszka Chylińska wyjawiła swój intymny sekret. Fani są w szoku

Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!


Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOkozaczek.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.