Meghan Markle i książe Harry właśnie rozpętali burzę na Instagramie. Gratulujemy, serce rośnie

Meghan Markle i książe Harry właśnie rozpętali burzę na Instagramie. Gratulujemy, serce rośnie Źródło: Instagram - @sussexroyal

Meghan Markle aktywnie uczestniczy w życiu społecznym na Instagramie. Księżna założyła go kilka miesięcy temu, by informować o aktywności w trakcie różnych akcji. Dziś świat obiegła wyjątkowo interesująca informacja dotycząca działania pary książęcej. Niektórzy nie potrafią uwierzyć w to, co się stało.

Meghan Markle pozostaje na pierwszych stronach gazet ze względu na zbliżający się wielkimi krokami poród, do którego może dojść w każdym momencie. Niektórzy twierdzą nawet, że odbył się on już kilka dni temu, a rodzina królewska wciąż nie chce informować o jego przebiegu, czekając na odpowiedni moment. Póki co nic nie jest jeszcze pewne, lecz media w Wielkiej Brytanii od dłuższego czasu piszą o księżnej Sussex.

W ostatnich dniach przestały do nas docierać wiadomości dotyczące narodzin dziecka Meghan Markle, lecz nie oznacza to, że media przestały monitorować sytuację. Wciąż pojawiają się nowe wiadomości dotyczące każdego kroku żony księcia Harry'ego, także dotyczące tego, co dzieje się w mediach społecznościowych. Brytyjczycy starają się wykorzystać każdą informację. Ostatnia aktywność kobiety zdecydowanie ich zdziwiła.

Meghan Markle rozpętała burzę na Instagramie

Brytyjczycy starają się patrzeć na to, co dzieje się na Instagramie Meghan Markle. O jego założeniu dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu, gdy księżna ogłosiła, że planuje umieszczać na nim zdjęcia dotyczące planów pary na nadchodzące miesiące. Niektórzy zaczęli domyślać się, że niebawem zapewne pojawi się tam zdjęcie potomka rodziny królewskiej.

Póki co nic takiego się tam nie znalazło, jednak obserwatorzy dostrzegli coś zupełnie innego, co również przykuło ich uwagę i sprawiło, że rozgorzały liczne dyskusje na temat zachowania Meghan i Harry'ego. Szybko doczekaliśmy się jednak wyjaśnienia całej sytuacji, dzięki czemu Brytyjczycy zrozumieli zachowanie pary książęcej.

Dowiedzieliśmy się, że Meghan Markle i książę Harry przestali obserwować konto Kate Middleton i księcia Williama. Część osób podejrzewała, że może to mieć związek z kolejną kłótnią w rodzinie królewskiej, ale wytłumaczenie tej sytuacji jest zupełnie inne. Tak przynajmniej donoszą brytyjskie media, które starają się wyjaśnić przyczyny takiego zachowania.

Meghan Markle jest aktywna w mediach społecznościowych

- Oddajemy cześć tym, którzy codziennie na całym świecie wykonują nieprawdopodobną pracę. Chcemy naświetlić kilka organizacji na Instagramie, które promują działania na rzecz zdrowia psychicznego, powiększania świadomości chorób psychicznych, akceptacji ciała, dbania o siebie, i wagi połączeń międzyludzkich. Chcemy nie tylko słyszeń siebie nawzajem, ale również słuchać - napisali Meghan i Harry.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Okazuje się więc, że na koncie usunięto wszystkich obserwujących należących do rodziny królewskiej, dodano natomiast znane organizacje, które zajmują się przybliżaniem ludzkich problemów. Szczytna akcja księcia i jego żony spodobała się Brytyjczykom, którzy przyjęli pomysł z aprobatą. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które przedstawia logotypy wspieranych organizacji.

(fot. Instagram - @sussexroyal)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich! 
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News