Tak się bawi Meghan Markle. Księżna wydała 2 miliony w jeden wieczór

Tak się bawi Meghan Markle. Księżna wydała 2 miliony w jeden wieczór Źródło: Wikimedia Commons

Meghan Markle wyprawiła w Nowym Jorku naprawdę wyjątkowe przyjęcie. Żona księcia Harry'ego zaprosiła licznych gości na baby shower, zorganizowane w bardzo luksusowy sposób. Jak przekazują brytyjskie media, księżna miała w jedną noc wydać ok. 2 miliony złotych.

Meghan Markle szybko stała się jedną z najbardziej lubianych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednocześnie księżna wywołuje jednak spore emocje oraz kontrowersje, które narosły głównie wokół jej rzekomego konfliktu z żoną księcia Williama. Panie zostały już ponoć nawet wezwane na przysłowiowy dywanik przez samą królową Elżbietę II. Monarchini nakazała im stanowczo zakończyć wszelkie spory, jednak do pogodzenia ponoć ostatecznie nie doszło.

Meghan Markle wyprawiła imprezę za 2 miliony 

Meghan obecnie skupia się jednak przede wszystkim na ciąży. Już wkrótce na świat przyjdzie bowiem jej pierwsze dziecko, na którego narodziny czekają wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej. Swoją radość z powodu macierzyństwa księżna zdecydowała się więc celebrować w iście monarchicznym stylu.

Żona księcia Harry'ego jest z pochodzenia Amerykanką, dlatego swój baby shower zorganizowała w Nowym Jorku. Jej przyjaciele, działający na co dzień przede wszystkim w świecie show-biznesu, zjechali się więc tłumnie do najludniejszego miasta w USA, aby tam świętować rychłe narodziny dziecka Meghan Markle.

Kwoty, które księżna wydała na wyjątkowe przyjęcie, okazują się naprawdę gigantyczne. Łącznie impreza miała ponoć pochłonąć w przeliczeniu około 2 miliony złotych, co nie ucieszyło wszystkich Brytyjczyków. Niektórzy mieszkańcy Wysp zarzucają Meghan nadmiernie rozrzutne życie za pieniądze spływające do budżetu z podatków obywateli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Baby shower Meghan Markle robi wrażenie

Dlaczego przyjęcie okazało się aż tak drogie? Jak twierdzą brytyjskie media, gigantycznym kosztem był już sam transport. Za przelot prywatnym odrzutowcem z Londynu do Nowego Jorku monarchia zapłaciła ponoć aż 900 tysięcy. Do tego doliczyć należy między innymi wynajęcie luksusowego apartamentu, w którym odbyło się baby shower. Na jedną taką noc trzeba wydać ok. 300 tysięcy. Do tego doszedł oczywiście szereg innych, bardzo wysokich kosztów.

Meghan wydawała się jednak naprawdę zachwycona wyjątkowym wieczorem. Na przyjęciu pojawiły się między innymi znana tenisistka Serena Williams oraz prawniczka i żona popularnego aktora, Amal Clooney. Wyborne towarzystwo zaowocowało ponoć także licznymi, bardzo kosztownymi prezentami dla malucha oraz przyszłej mamy. Chociaż dla wielu Brytyjczyków księżna przez długi czas wydawała się typem spokojnej, wyważonej dziewczyny z sąsiedztwa, ewidentnie potrafi bawić się w monarchicznym stylu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Wyszło na jaw, kto jest partnerem Anety Zając. To znany piosenkarz
  2. Kuba Wojewódzki otwiera własną restauracje. Mamy jej zdjęcia
  3. Justyna Żyła opublikowała nagranie z żoną Wiśniewskiego. Dominika nie była zachwycona
  4. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy "Na Wspólnej". Nie możemy wyjść z SZOKU
  5. Małgorzata Kożuchowska świętuje wraz z mężem. GRATULUJEMY!

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News