Pojawiły się przecieki z Pałacu. Dziecko Meghan ma niezwykłe imię

Pojawiły się przecieki z Pałacu. Dziecko Meghan ma niezwykłe imię Źródło: .

Meghan Markle już niebawem urodzi dziecko. Do porodu pierwszego potomka może dojść lada dzień, dlatego pojawia się coraz więcej informacji na temat stanu zdrowia przyszłej matki. Brytyjczycy wiedzą już, jakie imię nosić będzie dziecko księżnej.

Meghan Markle już w najbliższej przyszłości może urodzić pierwszego potomka. Póki co nie pojawiały się żadne wiadomości na temat porodu księżnej, jednak termin porodu został wyznaczony przez lekarzy na drugą połowę kwietnia. Wszyscy spodziewają się więc narodzin kolejnego członka rodziny królewskiej już w najbliższym czasie, może do niego dojść dosłownie lada dzień.

Eksperci spierają się na temat imienia dla dziecka. Niektórzy twierdzą, że Meghan Markle postawi na nawiązanie do tradycji i będzie chciała, by jej córka nazywała się Diana. Według bukmacherów to właśnie to imię nosić będzie dziecko Markle i księcia Harry'ego. Problem w tym, że wciąż nie mamy pewności, że na świat przyjdzie dziewczynka.

Meghan Markle niebawem zostanie matką

Imię Diana jest najczęstszym typem Brytyjczyków, choć nie oznacza to, że inne imiona nie są spodziewane. Jeden z ekspertów postanowił wypowiedzieć się na temat swoich przewidywań wobec nadchodzącego porodu. Jego zdaniem Diana rzeczywiście jest zdecydowanym faworytem, ale nie ma pewności, że Meghan nie zdecyduje się na inne imię.

Wspomniany ekspert zajmuje się od dłuższego czasu przewidywaniami Brytyjczyków wobec nadchodzącego wielkimi krokami porodu. Ma on dostęp do klasyfikacji najczęściej typowanych imion przez mieszkańców Wysp Brytyjskich, także takiej z podziałem na płci. Jego przewidywania są zupełnie inne od tych, które ma reszta społeczeństwa. 

Jego zdaniem wybór Markle będzie rzeczywiście nawiązywał do angielskich tradycji, jednak nie chodzi o Dianę. Księżna ma być przygotowana na nadanie córce imienia Alice, jednak w wypadku narodzin chłopca sytuacja zmieni się. Tutaj Meghan Markle wciąż nie ma pewności i wciąż czekają ją chwile rozmyślań. Wybór jest bardzo trudny.

Meghan Markle rozmyśla nad imieniem dziecka

Gdyby na świat przyszedł syn, księżna miałaby wybierać pomiędzy imionami Albert i Arthur. Oba znajdują się w dwudziestce najczęściej typowanych imion, w związku z czym są spore szanse, że nowy członek rodziny królewskiej rzeczywiście będzie niebawem nosił jedno ze wspomnianych imion.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, wspomniany ekspert zaliczył kilka lat temu sukces, dzięki któremu stał się bardziej wiarygodny. Przewidział bowiem, że trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama będzie chłopcem i dostanie imię Louis. Tak właśnie się stało na kilka dni po jego przewidywaniach. Być może i tym razem Brytyjczycy posłuchają go i zdecydują się na zakład u bukmachera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Tysiące demonstrantów na ulicach Francji. Są wściekli, że rząd odbuduje Notre Dame
  5. Szelągowska zdradziła kapitalny sposób na wspaniałe pisanki. Kilka chwil i prawdziwe dzieła sztuki gotowe
  6. Córka Wiśniewskiego poszła w ślady ojca! Gdy dowiecie się, ile ma lat, oniemiejecie

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News