Wiadomo, czemu Meghan Markle nazwała syna Archie. Mały George się wygadał, powód zaskakuje

Wiadomo, czemu Meghan Markle nazwała syna Archie. Mały George się wygadał, powód zaskakuje Źródło: instagram/sussexroyal/

Meghan Markle i książę Harry wreszcie zaspokoili ciekawość milionów ludzi i zdradzili imię swojego pierwszego dziecka. Okazało się, że syn książęcej pary będzie nosił zupełnie inne imię, niż przypuszczano. Dlaczego małżonkowie zdecydowali się akurat na imię Archie?

Meghan Markle wreszcie urodziła. Na ten moment czekali wszyscy, a tuż po rozwiązaniu wyczekiwali już tylko na poznanie imienia małego chłopca. Para wreszcie wyjawiła, jak będzie nazywał się ich pierworodny. Okazało się, że wybór Meghan Markle i Harrego bardzo zadziwił nie tylko samych Brytyjczyków, ale przede wszystkim bukmacherów, których spekulacje były zupełnie inne. Wszyscy od razu zaczęli zastanawiać się, dlaczego para postawiła akurat na imię Archie. Teraz okazuje się, że mały książę George zdradził wszystkim tajemnicę już dawno.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harrego jest już na świecie 

Pierwszy syn pary Sussex przyszedł na świat 6 maja o godzinie 5:26 rano. Oficjalna informacja pojawiła się natomiast dopiero popołudniem tego samego dnia, a na imię dziecka małżonkowie kazali czekać swoim fanom aż do 8 maja. Na szczęście imię chłopca jest już znane i wzbudziło wokół siebie nieuniknione morze dyskusji. Para dla swojego pierwszego syna wybrała imię Archie. 

Imię royal baby nie jest przypadkowe 

Nie jest tajemnicą, że imiona, jakie nadaje się nowym członkom rodziny królewskiej, nie mogą być przypadkowe. Najczęściej są one po dawnych przodkach królewskiego rodu. Nie ulegało zatem wątpliwościom, że dziecko Meghan i Harrego również będzie nosiło imię jednego ze słynnych monarchów. W przypadku chłopca bukmacherzy najczęściej obstawiali imiona: Filip, Aleksander i Artur - ci, którzy obstawiali Artura mogą cieszyć się połowiczną wygraną. 

Imię Archie jak najbardziej ma powiązanie z imieniem Artur, bowiem jest to jego zdrobnienie. Nie wykluczone, że dzięki temu małżonkowie chcieli zachować w swoim pierworodnym część kultury brytyjskiej i część kultury amerykańskiej, ponieważ to właśnie w Stanach Zjednoczonych często używa się zdrobnień, a imię Archie jest bardzo popularne. 

Książę George wiele zdradził 

Według podawanych informacji, para, choć temu zaprzeczała, już kilka miesięcy przed rozwiązaniem mogła znać płeć dziecka, a o jego imieniu wiedział nawet sam George, który przypadkowo się wygadał. Ponoć mały książę został pewnego dnia zapytany przez kobietę w parku o swoje imię, a ten odpowiedział "Archie". Nie brano wówczas jego słów na poważnie i uznano to za żart chłopca. Jednak mogłoby to wskazywać na to, że para poznała wcześniej płeć dziecka, a imię wybrali już jakiś czas temu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Co oznacza imię Archie? 

"Wielka Księga Imion" podaje, że osoba, która nosi właśnie to imię odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi i dawania czegoś od siebie. Co więcej, odznacza się pracowitością i ambicją, która pozwala mu osiągnąć zamierzone cele, rozwijać swoje umiejętności. Dodatkowo jest odpowiedzialnym indywidualistą, który rozważnie podchodzi do życia i otaczających go pokus, jednak szybko ulega nerwom i traci zimną krew.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

Źródło: PLOTEK 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News