Meghan Markle zrujnuje uroczystość? Rodzina Królewska jest przerażona

Meghan Markle zrujnuje uroczystość? Rodzina Królewska jest przerażona

Meghan Markle i jej ślub z księciem Harrym będzie głównym odniesieniem dla księżnej Eugenii i jej narzeczonego Jacka Brooksbanka, którzy pobiorą się w październiku. Media plotkarskie już wieszczą niepisaną, ale wybrzmiewającą na dworze rywalizację o rangę ceremonii.

Meghan Markle wyszła za księcia Harry`ego w maju tego roku. O podniosłej ceremonii na dworze Windsorów pisały media na całym świecie. W Wielkiej Brytanii szykują się już kolejne zaślubiny. Wnuczka królowej Elżbiety Eugenia wyjdzie za mąż za Jacka Brooksbanka. Ceremonia odbędzie się 12 października. Rodzina królewska nie ucieknie od porównań obu ślubów. Nie da się ukryć, że w hierarchii monarchii, to zaślubiny Harry`ego i Meghan Markle są wydarzeniem ważniejszym. Eugenia marzy jednak skrycie, by w oprawie przebić ślub Meghan i Harry`ego.

Ślub Meghan Markle ważniejszy

Sęk w tym, że cała uwaga mediów skupia się od kilku miesięcy na amerykańskiej wybrance księcia. Wcześniej nie mniejsza popularność towarzyszyła ślubowi księcia Williama z Kate Middletown. Ta popularność nieco przysłania zbliżające się wydarzenie, które dla Eugenii jest szalenie istotne. Stąd jej starania, wespół z Brooksbankiem, by ich ślub był równie okazały, jak nie lepszy! Księżna nie chce pod zadnym pozorem ustępować wizerunkowo Markle, w końcu kobiecie spoza arystokratycznej rodziny. Już sam fakt, że zaślubiny odbędą się w kaplicy św. Jerzego, czyli dokładnie tam, gdzie ślub Harry`go i Markle, pokazuje, że na dworze jest niepisane rywalizacja. W maju Windsor zaprosił do kaplicy ok. 600 gości. Eugenia i Jack, jak wskazują media brytyjskie, zaprosili aż 850. Inna sprawa, że tyle miejsc nie posiada królewska kaplica... Jakby tego było mało, na zewnątrz świątyni ma czekać kolejnych 1200 weselników!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W obieg medialny wpadły też zaproszenia wysyłane przez młodą parę. Wyglądają niemal identycznie jak te na ślub Harry`ego z Meghan Markle!

Znakomici goście i przeszłość wybranka

Para poznała się kilka lat temu. Księżna i Brooksbank przebywali na nartach w szwajcarskim kurorcie Verbier. Dwór nie wieścił sukcesu temu związkowi. Chodziło o zajęcie partnera Eugenii. Przed laty pracował jako barman, a później był menedżerem jednego z nocnych klubów w Londynie. Dwa lata temu porzucił klubowy biznes, nieprzystający z grubsza do monarchii, i zajął się handlowaniem winem. Zmianę fachu zaakceptowano na dworze z ulgą. Sama królowa nie oponowała już przeciwko wybrankowi wnuczki. O tym, że księżna Eugenia chce, by jej ślub zapamiętano na lata, świadczy też lista gości. Wiemy, że są wśród nich David i Victoria Beckham`owie, George Clooney, piosenkarz James Blunt. Nie zabraknie też gwiazd ze świata artystów. Mówi się o wokalu Ellie Goulding, zaśpiewać miałby też Robbie Williams. Do samego końca tajemnicą pozostaje kreacja panny młodej. Biorąc pod uwagę rangę wydarzenia musi być ona niebagatelna.Najlepsze newsy dnia:

  1. To się źle skończy. Największe telewizje razem poniżyły królewską rodzinę
  2. Meghan Markle chce UCIEC z pałacu! Jest zrozpaczona, to ją przerosło
  3. Dziennikarz upokorzył Meghan Markle! Okropne zarzuty
Następny artykuł