Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Data szokuje

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Data szokuje

Dopiero co emocje opadły po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle, a już w rodzinie królewskiej szykuje się kolejny ślub. Co najciekawsze - szokuje data, którą para na to wydarzenie wybrała.

Wielka Brytania jeszcze nie ochłonęła po wielkim wydarzeniu, jakim niezaprzeczalnie był ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Para nie mogła się jednak nacieszyć długo byciem nowożeńcami z najkrótszym stażem w królestwie. Kolejna para z rodziny królewskiej zamierza się pobrać! Teraz Meghan Markle zamiast wybierać suknię ślubną, będzie musiała zastanowić się nad kreacją na ślub kogoś z królewskiej rodziny. Okazja będzie naprawdę duża, ponieważ za mąż wychodzi księżniczka Eugenia z Yorku.

Meghan Markle tym razem będzie jedynie gościem na ślubie

Eugenia poślubi swojego narzeczonego Jacka Brooksbanka. Szokuje przede wszystkim data, jaką para wybrała na swoją ceremonię. Ślub wezmą bowiem jeszcze... w 2018 roku, konkretnie w październiku. Naprawdę niewiele jest czasu na przygotowania. Księżniczka Eugenia z Yorku, tak samo jak książę William i książę Harry, jest wnuczką królowej Elżbiety II. Jest córką księcia Yorku i Sarah Ferguson. Księżniczka pozostaje dziewiąta w kolejce do tronu, po dwa lata starszej siostrze Beatrycze. Eugenia często była na Wyspach Brytyjskich krytykowana za brak urody i wdzięku. Lokalne media okrzyknęły ją nawet "najbrzydszą księżniczką w brytyjskiej rodzinie królewskiej" - co wydaje się być dla kobiety opinią bardzo krzywdzącą. Ceremonia ślubna Eugenii i Jacka odbędzie się w tym samym kościele, w którym odbył się ślub Harry’ego i Meghan, a więc w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Na palcu księżniczki już teraz mieni się różowy szafir, który otoczony jest diamentami - taki pierścień zaręczynowy otrzymała bowiem od narzeczonego. Para jest ze sobą od siedmiu lat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maleńczuk OSTRO do polityków PiS! „Ktoś tu powinien dostać w pysk”
  2. Beata Szydło ostatecznie pogrążona! Była premier płonie ze wstydu
  3. PiS oszukał swoich wyborców? Wszystko wyszło na jaw
  4. Wypadek Beaty Szydło! Chcą zniszczyć byłą premier
  5. Dramatyczna akcja ratunkowa! Ciężarówka wjechała w pociąg. Są ofiary śmiertelne
Źródło: kozaczek.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News