Meghan Markle - gdzie poznała Harry'ego?

Meghan Markle - gdzie poznała Harry'ego? Źródło: Wikimedia/Mark Jones

Meghan Markle gdzie poznała Harrego? Królewski romans z amerykańską aktorką od początku budził ogromne emocje. Cały świat śledził ich drogę do ołtarza. Ale jak ta najgorętsza para na świecie się poznała?

Meghan Markle gdzie poznała Harrego?

Meghan Markle gdzie poznała Harrego? Wszyscy widzieliśmy ich królewski ślub, jednak mało osób, wie jak ta wyjątkowa para się poznała. Książę Harry umawiał się z aktorką Meghan Markle przez ponad dwa lata, zanim ogłosili swoje królewskie zaręczyny w listopadzie 2017 roku. 19 maja 2018 roku para przysięgła sobie miłość w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze, a rok później powitała swoje pierwsze dziecko na świecie.

Meghan i Harry - ich pierwsza randka

Pierwsze spotkanie Meghan i Harry'ego było... randką w ciemno! Poznali się na początku lipca 2016 roku w Toronto w Kanadzie, gdzie aktorka mieszkała i pracowała na planie serialu telewizyjnego "Suits".

- Zostaliśmy przedstawieni sobie przez wspólnego przyjaciela - ujawnił Harry podczas pierwszego wywiadu dla BBC ze swoją narzeczoną.

Spekuluje się, że ich "swatką" był przyjaciel Harry'ego Violet von Westenholz. Inna teoria mówi, że poznał ich projektant mody Mischa Nonoo. Para spędziła spokojny wieczór w barze popijając drinki. 

Meghan Markle i książę Harry - początek romantycznej miłości

Po zakończeniu pierwszej randki nie mogli się doczekać, kiedy znów się spotkają. Zaledwie 3-4 tygodnie po spotkaniu książę Harry zaprosił Meghan na wycieczkę do Afryki do Botswany, gdzie rozbili obóz i spędzili razem czas prowadząc długie rozmowy w gwieździste noce.

- Byliśmy wtedy naprawdę sami, co było dla mnie ważne, aby mieć pewność, że będziemy mogli się poznać - zdradził książę Harry.

Królewskie zaręczyny

Para pierwszy raz została przyłapana trzymając się za ręce w lutym 2017 roku w Londynie. Niedługo później, 6 maja 2017 roku, Meghan po raz pierwszy wystąpiła jako królewska dziewczyna księcia Harry'ego na meczu polo w Berkshire. W tym samym miesiącu para zakochani pojawili się wspólnie na weselu Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa.

27 listopada 2017 r. pałac Kensington wydał oświadczenie, w którym poinformował, że książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się i planują ślub wiosną przyszłego roku. 

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News