Księżna Kate w życiu by się na to nie zdecydowała. Meghan Markle zaskoczyła na uroczystej gali

Księżna Kate w życiu by się na to nie zdecydowała. Meghan Markle zaskoczyła na uroczystej gali Źródło: fot. YouTube

Meghan Markle wyłamuje się tradycji rodziny królewskiej w sprawie strojów podczas przeróżnych uroczystości. Wbrew modzie zapoczątkowanej przez księżną Dianę i kontynuowanej przez księżną Kate ubierania w skromne, stonowane i ponadczasowe stroje, księżna Sussex eksperymentuje ze swoimi stylizacjami, szczególnie podczas mniej oficjalnych wystąpień.

Podczas rozdania nagród Coach Core Awards w jednym z uniwersytetów w Londynie, pojawiła się książęca para, książę Harry oraz księżna Meghan. O ile stylizacja księcia Sussexu była stonowana w swojej formie, o tyle wygląd jego małżonki wzbudził sensację. Meghan Markle pojawiła się w spodniach dzwonach Altuzarra oraz w topie Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną, wartym 8 tysięcy złotych.

Na przekór tradycji - Meghan Markle zaskakuje stylizacją

Meghan Markle jeszcze przed ślubem z księciem Harrym była w centrum uwagi. Przyszła żona księcia Sussex wzbudzała kontrowersje, głównie ze względu na swoje amerykańskie pochodzenie oraz na fakt, że była wcześniej w związku małżeńskim, który zakończył się rozwodem. Pomimo wspomnianych przeciwności oraz na przekór tradycji rodziny królewskiej, podporządkowanej ustalonemu protokołowi, para pobrała się w maju tego roku, a Meghan stała się księżną Sussex.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Honorowi ambasadorzy fundacji

Pojawienie się pary książęcej podczas ceremonii było związane z rozdaniem nagród fundacji The Royal Foundation, której są honorowymi ambasadorami. Uhonorowana młodzież prezentowała przed księżną i księciem swoje umiejętności podczas serii zadań i gier zespołowych. Księżna Meghan także dołączyła się do pokazu, biorąc udział w jednej z gier. Co ciekawe, kobieta postanowiła grać... w szpilkach! Prawdopodobnie zdjęcie butów byłoby złamaniem zasad protokołu, jednak zadziwia fakt, że Meghan zdecydowała się na grę w tak niewygodnych butach. Na dodatek zagrała... przeciwko Harry'emu! Zdecydował on bowiem dołączyć do wrogiej Meghan Markle drużyny. Zdjęcia Meghan i Harry'ego były przyczyną kolejnych plotek na temat ciąży. Mimo że okrągły brzuch nie jest widoczny, niektórzy komentujący twierdzą, że to celowy zabieg, a księżna zakłada ubrania z falbanami, żeby ukryć swój błogosławiony stan. - Jaka piękna z nich para! Najwspanialsi! Wszyscy próbują wmówić Meghan ciążę, a ona jest mega szczupła, gdzie wy macie oczy? - komentuje internauta, przeciwny pogłoskom na temat pary.Najlepsze newsy dnia:

  1. Rusin publicznie ośmieszona. Najbardziej zaskakuje jej reakcja
  2. Widzowie DDTVN jej nie poznali. Co za przemiana!
  3. Tajemnicza i tragiczna śmierć polskiego antyterrorysty! Są zaskakujące wyniki sekcji zwłok
Następny artykuł