Do kin wchodzi ostry film z Meghan Markle. „Maca się po biuście, wciąga kokainę”

Do kin wchodzi ostry film z Meghan Markle. „Maca się po biuście, wciąga kokainę” Źródło: Wikimedia Commons

Meghan Markle wywoła skandal? Już niedługo na ekrany kin ma wejść film, w którym księżna nie będzie dawać dobrego przykładu... Widzowie zobaczą między innymi, jak dotyka się po biuście i zażywa narkotyki. Okazuje się, że na wyspach znów może dojść do burzy medialnej.

Meghan Markle musiała zrezygnować z bycia aktywną zawodowo aktorką po poślubieniu księcia Harry'ego. Styl życia rodziny królewskiej jest bardzo surowy i restrykcyjny. Dlatego też to, co księżna Sussex zaprezentuje tym razem, będzie bardzo szokujące... Już wcześniej rodzina królewska miała nie była zachwycona wyborem aktorki na żonę księcia, a teraz wszelkie obawy mają zostać potwierdzone.

To będzie szok. Meghan Markle w skandalicznym filmie

Sceny zawarte w filmie, który niedługo będzie dostępny epatują seksapilem i pokazują dosyć dużo ciała. Ponadto, księżna używa bardzo wulgarnych zwrotów, a jej rozrywki z pewnością nie należą do wyrafinowanych. Czy premiera filmu wywoła prawdziwy skandal? Jako księżna, Meghan Markle jest zawsze doskonale ubrana, uśmiechnięta i przestrzega dworskiej etykiety. Teraz widzowie oraz fani po raz pierwszy od dawna będą mieli okazję zobaczyć zupełnie inną twarz żony księcia Harry'ego. Tym razem będzie to wyuzdana i frywolna kobieta. Pałac jak do tej pory nie dał oficjalnego komentarza w tej sprawie. Można jednak założyć, że Elżbieta II nie będzie zachwycona premierą filmu.

Film wywoła skandal? Media w Wielkiej Brytanii komentują wystąpienie księżnej

Do kin trafia produkcja telewizyjna, przerobiona przez producentów serialu na pełnometrażowy film. Serial z 2011 roku pod tytułem "The Boys & Girls Guide To Getting Down" może okazać się prawdziwym skandalem. Meghan Markle epatuje w nim seksapilem i niegrzecznym zachowaniem, co nie przystoi członkini rodziny królewskiej. Księżna zagrała w filmie bardzo krnąbrną dziewczynę o imieniu Dana. Jej bohaterka nie stroni od niedozwolonych używek, niegrzecznej zabawy ani podziwiania własnych wdzięków. W scenach, jakie producenci zawarli w filmie, nie zabraknie tych, w których widać, jak zażywa narkotyki. Jedna ze scen ukazuje Markle w seksownej sukience - krótkiej i mocno wydekoltowanej. Podczas przymierzania kreacji zapyta koleżankę, czy strój nie jest "zbyt zdzirowaty". Inną zaskakującą sceną jest moment, w którym
Meghan Markle będzie dotykała swojego biustu. Podczas eksploracji własnych wdzięków dziewczyna będzie się porównywała z koleżanką. Dowiemy się, że bohaterka rozważa operację powiększenia piersi. Takich widoków zapewne nikt się nie spodziewał po księżnej. DALSZA CZĘŚĆ TMEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Meghan Markle wraca do aktorstwa?

Choć do kin ma trafić film z Meghan Markle, nie jest to zapowiedź powrotu księżnej do zawodu. Na srebrnym ekranie widzowie mogli podziwiać ją w innym telewizyjnym serialu. Markle zagrała w niecieszącym się zbytnią popularnością serialu "W garniturach". Produkcja opowiada o przygodach Mike'a Rossa obdarzonego ponadprzeciętną inteligencją i niezwykłą pamięcią. Chłopak zdobywa pracę w firmie zrzeszającej absolwentów prawa na Harvardzie. Serial miał 8 sezonów. W finałowym, 9. sezonie Markle zdecydowała się nie zagrać.    1. Ile zarabia Kasia Tusk? Czyżby zarobki blogerki były większe niż Donalda?
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Plotek
Następny artykuł