Meghan Markle i Harry nie będą mieć dzieci. Wszystko przez chorobę

Meghan Markle i Harry nie będą mieć dzieci. Wszystko przez chorobę

Meghan Markle i książę Harry to najlepiej rozpoznawalna para na całym świecie. Wszyscy czekają na informacje o ciąży księżnej, ale wygląda na to, że fani muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Meghan Markle wchodząc w szeregi rodziny królewskiej, wzięła na swoje barki liczne obowiązki. Jej małżeństwo trwa już kilka miesięcy i miliony ludzi na całym świecie czeka z zapartym tchem na informacje o ciąży księżnej. Jednak jak na razie nic takiego nie trafiło do mediów. Niestety, wszyscy, którzy czekają na potomka pary, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Małżeństwo przede wszystkim chce teraz zadbać o swoje obowiązki, żeby potem mieć trochę czasu dla siebie.

Meghan Markle nie będzie mieć dziecka

Para aktualnie przygotowuje się do swojej podróży, która obejmie niemalże cały świat. Oczywiście wiążą się z nią liczne zagrożenia, które czyhać będą na książęcą parę. Meghan Markle przede wszystkim obawia się licznych chorób, które mogą zaatakować w najmniej oczekującym momencie. Według wielu specjalistów zajmujących się rodziną królewską, para poczeka jeszcze trochę, zanim powiększy swoją rodzinę. Tak ambitne przedsięwzięcie jak długa podróż, zdecydowanie byłoby gigantycznym obciążeniem dla ciężarnej kobiety. Dlatego małżeństwo postanowiło, że ze staraniem się o dziecko poczekają, aż powrócą ze swojej podróży. Dzięki temu, że najpierw chcą się zająć swoimi obowiązkami, to  po powrocie będą mogli bez obaw poświęcić sobie więcej czasu. Dodatkowo za taką decyzją przemawia fakt, że ciąża w tym momencie byłaby bardzo ryzykowna dla Meghan, która niestety, nie może liczyć nawet na chwilę wytchnienia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety, nie jest to dobra wiadomość dla fanów pary, którzy z niecierpliwością czekają na każdą informację, związaną z życiem małżeństwa. Bez wątpienia wiadomość o ich dziecku będzie jedną z najważniejszych informacji i wszystkie media na całym świecie będą informować swoich czytelników i widzów o przebiegu tego wyjątkowego czasu. Ciężko się będzie dziwić, bo przecież mówimy o nowym członku rodziny królewskiej. Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że nie będzie to trwało zbyt długo. Oczywiście nie zawsze wszystko układa się według ustalonego planu i może się okazać, że ta wiadomość pojawi się znacznie wcześniej, niż wszyscy się tego spodziewają. Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Naga Doda ma nietypową prośbę. Fanów wmurowało
  2. Ewa Farna pokazała pierwsze takie intymne zdjęcie. Mówią o nim wszyscy
  3. Kinga Rusin wyznaje z żalem: „To był największy błąd mojego życia”
źródło: dailystar.co.uk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News