Słynna jasnowidzka miała okropną wizję nt. Meghan Markle. Dziecko nie uratuje jej małżeństwa z Harrym, będzie bardzo źle

Słynna jasnowidzka miała okropną wizję nt. Meghan Markle. Dziecko nie uratuje jej małżeństwa z Harrym, będzie bardzo źle Źródło: youtube.com/The Dark Side

Przepowiednie, którymi bombardowana jest rodzina królewska od lat, nie są zbyt pozytywne i nie klaruje się z nich jasna przyszłość dla członków monarchii. Odkąd Meghan zyskała sławę, również i na jej osobie skupiły się osoby posiadające specjalne zdolności.

Przepowiednie dotyczące księżnej Sussex zostały upublicznione przez dwie kobiety, które zajmują się przewidywaniem przeszłości i są znane ze swoich zdolności. Ich wróżby i wizje wielokrotnie okazywały się trafne, dlatego jeśli Meghan Markle już wie, co ją może czekać, na pewno ma się czego obawiać.

Przepowiednie brytyjskiej wizjonerki nie zwiastują niczego dobrego

Wizjonerzy przede wszystkim twierdzą, że Meghan choćby starała się ponad własne wysiłki, nie uzyska tak ogromnej sympatii ludu co księżna Kate. Uważają również, że Markle jest wyrachowana, dwulicowa, próbuje niejako wybić się na byciu księżną i nie mieć dość miękkiego serca, by poświęcić się rodzinie i służbie Wielkiej Brytanii.

Kerrie Erwin to jasnowidzka z pierwszego zdarzenia. Rok temu trafnie przepowiedziała na przykład ciążę Meghan - a jak wiadomo, pierwsze dziecko pary przyszło na świat kilka dni temu. Teraz znowu skupiła się na księżnej w temacie małżeństwa i dziecka. Jest pewna, że mały Archie nie uratuje tego związku, nie będzie go wystarczająco scalać.

- Myślę, że to nie przetrwa. Daję im maksymalnie 5 lat. Między nimi za bardzo iskrzy, bo oboje są silnymi osobowościami. To smutne. Oczywiście życzę im najlepiej, ale nie wygląda to dobrze - wypowiedziała się Erwin.

Na szczęście według niej małżeństwo Kate i Williama jest zgodne i nie doczekamy się rozwodu.

Pojawiła się kolejna przepowiednia - jeszcze gorsza od poprzedniej!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Simone Simmons to kolejna wróżbitka z paranormalnymi zdolnościami. Kobieta daje Harry'emu i Meghan jeszcze mniej czasu. W swoich wizjach przewiduje, że ich związek będzie trwał 2 i pół, może maksymalnie 3 lata. Warto nadmienić, że para obchodziła niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Czy za niecałe 2 lata monarchia będzie żyć w cieniu skandalu?

Simmons jest też pewna, że Meghan urodzi jeszcze jedno dziecko. Ani Archie, ani kolejny potomek nie będzie łączył rodziców wystarczająco, a księżna zatęskni do starych czasów i przyzwyczajeń jeszcze z USA. Według Simmons rozwód zostanie orzeczony z winy Markle, która nie jest stworzona do stałych związków do grobowej deski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News