Meghan Markle wraz ze swoim mężem jest teraz podczas królewskiego tournee. Aktualnie para przebywa w Australii, gdzie bierze udział w licznych spotkaniach.

Meghan Markle ostatni czas poświęciła na odpoczynek. Niestety jej ciąża uniemożliwia funkcjonowanie przy tak napiętym grafiku. Przez to księżna Sussex musiała trochę zwolnić i zrobić sobie kilka dni wolnych. Przez ten czas książę Harry pokazywał się na spotkaniach bez swojej żony u boku.

Oczywiście ten fakt nie mógł pozostać niezauważony przez jego fanki, które tłumnie przybywały, aby zobaczyć go na żywo chociaż przez moment. Jednak jedna z nich zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał.

Meghan Markle dostanie zawału

Nie ulga wątpliwości, że jest przystojnym mężczyzną, a najlepszym dowodem na to jest ilość jego fanek. Nikt się jednak nie spodziewał, że gdy tylko zabraknie u boku księcia Meghan, to niektóre z nich zdecydują się na tak zuchwałe zachowanie.

Okazuje się, że podczas jednego ze spotkań książę Harry był podrywany przez jedną ze swoich fanek. Jednak monarcha, zamiast zignorować zaloty kobiety, to odpowiedział jej na nie. Jego żona bez wątpienia nie jest z tego zadowolona, a gdy pierwszy raz dowiedziała się o tym,to o mało nie dostała zawału.

– Wyglądasz dużo lepiej na żywo, Harry! – krzyczała kobieta.

– Potraktuję to jako komplement – odpowiedział z uśmiechem książę Harry.

Zarówno zachowanie fanki Harry’ego, jak i jego samego bez wątpienia zostawia wiele do życzenia. Szczególnie że czekała na niego ciężarna żona. W takim wypadku monarcha bez wątpienia nie powinien odpowiadać na zaczepki fanki. Jednak czasu nie można cofnąć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]

Jak Meghan zareaguje na zachowanie Harry’ego?

Nie ulega wątpliwości, że książę stąpa teraz, bo bardzo kruchym lodzie. Oczywiście Harry nie zrobił nic takiego, co w normalnych okolicznościach wzbudzałoby zazdrość u jego drugiej połówki. Jednak patrząc na jej aktualny stan i fakt, że nie było jej wtedy przy nim, zmienia absolutnie wszystko.

Miejmy nadzieję, że nie skończy się to żadną kłótnią pomiędzy małżonkami. Chociaż w ich życiu dzieje się teraz naprawdę dużo to muszą przede wszystkim cały czas mieć do siebie zaufanie, ponieważ jest to podstawą udanego związku. Jest to o tyle ważne, że teraz patrzy na nich cały świat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edyta Górniak zachwycona. Wystarczył jeden telefon
  2. Żądają, by odciąć jej internet. Justyna Żyła ma poważne kłopoty
  3. Zenek Martyniuk się wygadał! Jego życie zmieni się o 180 stopni
  4. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  5. Szczeniak z krzyżówki ogromnego rottweilera i buldożka. Wygląda niesamowicie

Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.