"Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej

"Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej Źródło: Facebook/The Royal Family

Meghan Markle nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszyscy czekają na informacje o porodzie księżnej Sussex. Brytyjskie media ogłosiły, że jeszcze przed tym radosnym wydarzeniem miał miejsce "cud".

Meghan Markle lada chwila powita na świecie swojego potomka. Brytyjczycy i wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie w napięciu oczekują na oficjalne informacje o przyjściu na świat nowego royal baby. Brytyjskie tabloidy sugerowały, że żona księcia Harry'ego już urodziła, jednak nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie inni członkowie rodziny królewskiej nieco zeszli na dalszy plan. Od wielu tygodniu wiadomo było, że książę Harry i książę William są w konflikcie z powodu Meghan Markle. Okazało się jednak, że w tej sprawie pojawił się przełom.

Meghan Markle lada chwila urodzi. Jeszcze przed porodem wydarzył się prawdziwy cud

Konflikt między księciem Harrym i księciem Williamem trwał od dłuższego czasu. Mówiło się, że synowie księżnej Diany i księcia Karola nigdy za sobą nie przepadali, jednak w ostatnim czasie spór między braćmi znacząco się zaostrzył. Powodem miała być Meghan Markle. Harry oskarżał Williama, że źle traktuje jego małżonkę i próbuje zrujnować jego związek.

Media podały, że trwający wiele miesięcy konflikt między braćmi wreszcie się zakończył. Dziennikarze podejrzewali, że to Kate Middleton i Meghan Markle były skłócone, jednak problem dotyczył przede wszystkim braci. Wiele wskazuje jednak na to, że wzajemne relacje obu rodzin znowu będą poprawne. Ten cud wydarzył się jeszcze przed porodem księżnej Sussex.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Konflikt między księciem Harrym a księciem Williamem wreszcie się zakończył

Sytuacja wyglądała naprawdę nie ciekawie. Arystokraci unikali się podczas oficjalnych wydarzeń, a przeprowadzka Meghan Markle i księcia Harry'ego z dala od posiadłości Williama i Kate zdawała się potwierdzać przypuszczenia na temat poważnego konfliktu. Trudno było przewidzieć, czy relacja braci kiedykolwiek wróci do normy.

Według medialnych doniesień, synowie księżnej Diany doszli do porozumienia i wiele wskazuje na to, że będą mogli wspólnie cieszyć się z narodzin nowego członka rodziny królewskiej, które nastąpi już wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. "Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej
  4. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  5. Europa wstrzymała oddech. Są nieoficjalne wyniki wyborów w Hiszpanii
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

źródło: The Sun

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News