Co się dzieje z Meghan Markle? Zdjęcia dają sporo do myślenia

Co się dzieje z Meghan Markle? Zdjęcia dają sporo do myślenia Źródło: screen/YouTube/Craig Ferguson

Meghan Markle skupia na sobie uwagę całego świata. Do tej pory nie pojawiły się oficjalne informacje w sprawie narodzin potomka księżnej Sussex. Wiele osób pyta, co dzieje się z żoną księcia Harry'ego. Zdjęcia mówią same za siebie.

Meghan Markle wciąż jest w centrum uwagi. Kilka dni temu brytyjskie tabloidy spekulowały, że księżna Sussex już urodziła, jednak chce poczekać kilka dni, zanim podzieli się ze światem tą radosną wiadomością. Do tej pory nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Brytyjczycy i fani rodziny królewskiej na całym świecie w napięciu oczekują na rozwój wydarzeń.

Co się dzieje z Meghan Markle? - to pytanie pojawia się dziś bardzo często. Według medialnych doniesień, księżna Sussex miała wyznaczony termin porodu na dzień 28 kwietnia. Od tego czasu minęły już dwa dni, a rodzina królewska nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu na temat przyjścia na świat royal baby.

Co się dzieje z Meghan Markle? Spekulacje się mnożą

Wszyscy z niecierpliwością oczekują na wiadomość o szczęśliwym rozwiązaniu Meghan Markle. Wiele wskazywało na to, że poród nastąpi lada chwila. Do Wielkiej Brytanii przyleciała już matka księżnej Sussex, która miała towarzyszyć córce w tym trudnym i pięknym czasie. Pałac jednak milczy, a opinia publiczna niecierpliwi się coraz bardziej.

W prasie pojawiały się spekulacje, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego już przyszło na świat, jednak książęca para chce poczekać kilka dni, zanim publicznie pochwali się swoim szczęściem. Brytyjczycy nie chcą dopuszczać do siebie myśli, że przy porodzie mogły nastąpić jakieś komplikacje, a opóźnienie jest związane ze stanem zdrowia księżnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ostatnie zdjęcia księcia Harry'ego dają wiele do myślenia

W sieci pojawiły się zdjęcia księcia Harry'ego, które dają sporo do myślenia. 28 kwietnia - czyli dokładnie w przewidywanym dniu porodu Meghan Markle - książę Harry był gościem specjalnym podczas kolejnej edycji maratonu w Londynie. Meta wyścigu znajduje się tuż pod Pałacem Buckingham, więc obecność członków rodziny królewskiej na widowni stała się już tradycją.

W Internecie można zobaczyć uśmiechniętego księcia, który obserwuje bieg i fotografuje się z medalistami. Zdaniem wielu osób jest to dowód na to, że poród księżnej jeszcze nie nastąpił. W przeciwnym razie książę Harry chciałby zapewne towarzyszyć nowo narodzonemu dziecku i jego świeżo upieczonej mamie, niż pełnić honory na oficjalnych uroczystościach. 

Są to jednak spekulacje. Należy się spodziewać, że zakończy je dopiero oficjalny komunikat Pałacu na temat porodu księżnej.

Roześmiany Książę Harry fotografuje się z medalistami podczas maratonu w Londynie (YouTube/TODAY):

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Miał 2,5 promila, wiózł małe dzieci. Staranował barierki i wylądował na ogrodzeniu
  4. Lara Gessler kusi w samych majciochach. Jej kształty sprawią, że zrobi się wam gorąco
  5. Maryla prosi o pomoc. Sytuacja jest tragiczna, aż chce się płakać
  6. Ostre słowa b. zakonnika. "Potępianie homoseksualizmu z ambony i cieszenie się męskimi wdziękami"

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News